Зустріли хлібом і сіллю. У Білорусь прибули російські війська для "Захід-2021" (фото)

підготовка до захід-2021
Фото: belta.by

Військові та техніка незабаром відправляться в місце розташування, де спорудять польовий табір. Власне навчання почнуться тільки через 50 днів.

У білоруський Брест прибули перші ешелони техніки для проведення стратегічних навчань "Захід-2021". Про це повідомляє пресслужба Міноборони Білорусі.

"Зустріли нас з оркестром, нам дуже приємно. Була надана допомога в організації розвантаження нашої техніки. Я радий, що прибув на землю Республіки Білорусь зі своїм особовим складом для участі в навчанні", — заявив заступник командира російської військової частини Сергій Кобра.

білоруський оркестр
Фото: belta.by

Він також додав, що його підрозділи будуть зайняті розвантаженням техніки і відправкою її з особовим складом у призначений район для облаштування польового табору.

підготовка до захід-2021
Фото: belta.by

Навчання "Захід-2021" пройдуть з 10 по 16 вересня. Офіційно темою маневрів називають "застосування угруповань військ в інтересах забезпечення військової безпеки Союзної держави". Однак за словами українського президента на них відпрацюють захоплення трьох українських міст — Києва, Одеси і Харкова.

Нагадаємо, повідомлення про виїзд ешелону з РФ зʼявилося вчора, 21 липня. Раніше в рамках підготовки до "Захід-2021" пройшли навчання "Словʼянське братство-2021" і найбільші в історії навчання Росгвардії.

Військовий аналітик Фокуса Ігаль Левін писав, чому не варто розслаблятися після заяви Шойгу про відведення військ.