"Головні удари під час контрнаступу Захід буде наносити по Москві з Пітером", — депутат РФ

ЗСУ, вибух, удар, постріл
Фото: Shutterstock | Ілюстративне фото

Член Держдуми Михайло Делягін заявив, що "рівень адекватності" Кремля залежить від успішності цих атак. Він закликав "чекати та зберігати спокій".

Related video

Під час українського контрнаступу Захід завдаватиме ударів по Москві, Санкт-Петербургу та прифронтових містах РФ. Про це повідомив у соцмережах депутат Держдуми Росії Михайло Делягін.

"Головні удари під час українського наступу завдаватимуться Заходом не на фронті, а в тилу — у Москві, Пітері, прифронтових обласних містах", — написав він.

За словами депутата, "рівень адекватності" керівництва країни-агресорки пропорційний рівню успішності ударів по російським містам.

"Чекаємо та зберігаємо спокій", — звернувся до росіян Делягін.

Пост Михайла Делягіна, Михайло Делягін, Делягін, пост Делягіна Fullscreen
Пост Михайла Делягіна
Фото: Скриншот

Нагадаємо, колишній Уповноважений президента України з прав дитини Дмитро Кулеба розповів про смерть жінки внаслідок багатогодинних допитів ворожої ФСБ. За його словами, бабуся приїхала забрати двох дітей, вивезених окупантами. Її допитували близько 14 годин.

Сьогодні стало відомо, що українські хакери зламали електронну пошту російського офіцера та замовили йому "дорослі подарунки" з Китаю. Чоловік є куратором хакерської групи РФ, що контролюється розвідниками.

У Кремлі вже оцінили шанси Володимира Путіна на майбутніх виборах. Прихильників президента розділили на чотири групи: "Лоялістів", "Патріотів", "Соціалістів" та "Прогресистів". Росіян з ще двох груп вважають небезпечними.