Заява Трампа нелегально пробралася у Twitter. Користувачі обурилися

трамп, заяву, вакцина, твіттер, twitter, фото, коронавірус
Фото: скриншот

Імовірно, оригінал повідомлення екс-президента з'явився в його імейл-розсилці.

В англомовному Twitter у кількох акаунтах розмістили фотокопію заяви екс-президента США Дональда Трампа. Самого його всі основні соцмережі заблокували ще кілька місяців тому.

заяву, трамп, вакцина, twitter, документ

Трамп пише: "Я сподіваюся, отримуючи свою вакцину від COVID-19 (часто іменованого Китайським Вірусом), усі пам'ятають, що якби я не був президентом, ви б отримали цей прекрасний укол, у кращому випадку, через п'ять років, і, ймовірно, взагалі б не отримали. Я сподіваюся, усі пам'ятають!".

У коментарях під цим текстом люди написали:

  • "Будь-який компетентний президент профінансував би дослідження вакцини і склав би національний план розподілу вакцини. Вітаю з виконанням частини своєї роботи"
  • "Це дійсно смішно"
  • "Будь ласка, видаліть це. Припиніть давати йому платформу. Він злий на те, що фондовий ринок Байдена сьогодні побив рекорд, і хоче привернути до себе увагу"
  • "Ви розумієте, що по суті пишете для нього прямо зараз? Будь ласка, не треба"
  • "Ніхто не повинен публікувати тексти Трампа або повідомляти про них. Він просто базікає"
  • "Трамп був заборонений у Twitter за відомою вам причиною. То ви тепер збираєтеся поширювати його хрінь на своїх облікових записах?!"
  • "Просто перекажи нам, що він сказав, назвавши його "колишнім хлопцем". Не наводячи його ім'я чи посилання".
  • "Даннінг-Крюгер... Я думаю, він дійсно вірить, що він "зробив" нам вакцину. Він бачить себе доброзичливим диктатором, роздає подарунки"

(Ефект Даннінга-Крюгера — метакогнітивне спотворення, яке полягає в тому, що люди, які мають низький рівень кваліфікації, роблять помилкові висновки, приймають невдалі рішення і при цьому не здатні усвідомлювати свої помилки в силу низького рівня своєї кваліфікації. Це призводить до виникнення в них завищених уявлень про власні здібності.)

  • "Будь ласка, припиніть поширювати його базікання у Twitter. З тих пір, як його забанили, тут стало дуже добре. Давай так і збережемо"

Користувачі також обговорюють, чи не фейкове це повідомлення Трампа. Припустили, що воно з'явилося в імейл-розсилці екс-президента.

Нагадаємо, що Верховний суд США 9 березня відхилив останню з трьох апеляцій Трампа за результатами минулих у листопаді виборів на вищий пост країни.

Сенат США 13 лютого не підтримав імпічмент 45-го президента США Дональда Трампа. За імпічмент проголосували лише 57 сенаторів при необхідних для цього 67 або двох третин голосів.

6 січня 2021 року відбувся штурм Капітолію прихильниками Трампа, у результаті загинули 5 осіб.

Після цих подій у парламенті США почали процедуру імпічменту Дональда Трампа — за підбурювання до насильства.

13 січня Палата представників США вдруге ухвалила резолюцію про імпічмент Трампа. Він став першим в історії головою Білого дому, щодо якого цю процедуру починали двічі.

12 лютого стало відомо, що понад 120 колишніх чиновників-республіканців, які незадоволені тим, що Республіканська партія не хоче протистояти Дональду Трампу і його спробам підірвати демократію в США, хочуть організувати нову політичну консервативну силу.