Не лише технокороль. Ілон Маск оголосив себе "імператором Марса"

Ілон Маск, SpaceX, Tesla, Марс, імператор,
Фото: bt.dk | Ілон Маск

Американського мільярдера можна назвати не тільки успішним підприємцем, але й королем епатажу.

Американський підприємець, інженер і мільярдер Ілон Маск відомий не тільки своїми комерційними і технологічними проектами, але й ексцентричними витівками.

Ім'я засновника компанії SpaceX, генерального директора компанії Tesla постійно на слуху. Цитати Ілона Маска про бізнес, майбутнє та космос обговорюють в соцмережах, а власне бізнесмен охоче коментує найбільш значущі події, що відбуваються в світі, а також дає поради і рекомендації своїм численним шанувальникам.

Так, нещодавно Маск висловився на користь загальної вакцинації, заявивши, що наука дає незаперечні докази користі вакцинопрофілактики.

Маск про вакцинацію

Часом мільярдер глузує з людей, ніби насміхаючись над їх сліпою вірою в те, про що він говорить.

Наприклад, 30 березня Ілон Маск закликав своїх підписників переїжджати ближче до території міста Старбейз, який він має намір побудувати в майбутньому. Після його повідомлення жителі США почали скуповувати будинки в штаті.

Заклик до переїзду в Техас

А в день дурня 1 квітня генеральний директор SpaceX заявив, що збирається відправити "буквально Dogecoin, буквально на Місяць".

Жартівливий допис Маска

Не відстає від нього й канадська співачка Граймс, яка має стосунки з винахідником. Наприкінці березня дівчина заявила, що готова померти на Марсі.

У середині березня 2021 року посада Ілона Маска в Tesla в офіційних документах компанії почала називатися Technoking, що можна перекласти як "технокороль" або "король технологій".

І, нарешті, у середу, 14 квітня, Ілон Маск оголосив себе "імператором Марса". Це випливає з підпису в його офіційному мікроблозі в соцмережі Twitter.

Ілон Маск, Twitter, Марс, імператор,
Ілон Маск оголосив себе "імператором Марса"

Нагадаємо, у компанії Neuralink, заснованої Ілоном Маском заявили, що Парк Юрського періоду з однойменного фільму — цілком реальний.

Також ми писали, що глава "Роскосмосу" Дмитро Рогозін вважає, що пропозиція Ілона Маска тераформувати інші планети є приводом для того, щоб вивести в космос ядерну зброю.