Танки, БТРи та бензовози: РФ продовжує стягувати техніку до кордонів України (відео)

перекидання військ рф
Фото: колаж Фокус

З моменту заяви Шойгу про відвід військ пройшло вже більше тижня, але відео продовжують регулярно з'являтися в прикордонних з нашою країною регіонах.

Ешелони військової техніки, танків, БТРів та інших засобів Росія продовжує перекидати до кордону з Україною. Про це повідомляє користувач Twitter IgorGirkin, який публікує відео з пересуванням російської армії.

У період з 29 по 1 травня в Ростові-на-Дону, Воронежі й в Волгоградської області були зафіксовані ешелони техніки на залізниці та на вулицях міста.

У Воронезькій області колони російської техніки були зафіксовані три рази: 30 квітня й 1 травня. Вони рухалися в різних частинах області. На двох відео були ешелони на залізниці, а на одному була зафіксована колона, імовірно, БТР-82А.

Колона БТР-82

БТР-82А — це глибока модифікація радянського БТР-80. Після модернізації бронетехніка отримала більш потужний двигун і 30-мм гармату 2А72 На озброєнні в армії РФ перебуває близько 1500 БТР-82 різних модифікацій.

Ешелон танків та іншої техніки

За твердженням авторів відео, колона рухалася в напрямку до українського кордону. Точного місця розташування колони встановити не вдалося. Однак до її складу входять танки, бензовози, і інша техніка.

За посиланням відео перекидання

На останньому відео видно колона з вантажівками, які зафіксовані на залізниці в Воронезької області.

У Ростові-на-Дону один з користувачів опублікував відео ешелону військової техніки, яка, ймовірно рухалася у напрямку до кордону. Відео датується 1 травня. Напрямок колони — Таганрог.

Відео містить ненормативну лексику 18+
перекидання військ рф
Карта, де була зафіксована колона
Фото: Скриншот

Деякі коментатори припускають, що колону техніки можуть перекидати для участі в параді в ОРДЛО.

У Волгоградській області також був помічений склад з бронетехнікою. Відео датоване 1 травня.

Нагадаємо, 22 квітня міністр оборони РФ Шойгу заявив про відвід військ від кордонів з Україною. У Криму кораблі почали йти з окупованого півострова. При цьому в Держприкордонслужбі України заявили, що військова техніка під Воронежем залишається на своєму місці.

Попри заяви Шойгу, в соцмережах продовжують публікувати відео з перекиданням техніки.

Військовий аналітик Фокусу написав, чому Україні не варто розслаблятися після заяви Шойгу про відвід військ.