Українки не брали участь у скандальній фотосесії в Туреччині, — посольство

туреччина, фотосесія, українки, оголена фотосесія
Фото: onedio.com

Турецькі правоохоронці стверджують, що українки були в купальниках, а оголеними фотографувалися іноземці.

У посольстві України в Туреччині заявили, що, згідно з інформацією, отриманою від компетентних органів, через оголену фотосесію українок не затримували. Про це повідомляє Укрінформ.

Повідомляється, що за попередньою інформацією Берегової охорони Південного командування Егейського моря, на яхті перебували іноземні громадяни чотирьох країн, а також Туреччини.

"У той же час українки серед них були в купальниках, про що зафіксовано в протоколі про затримання. Оголеними були громадянки третіх країн", — повідомили у відомстві.

Іноземцям виписали штраф за порушення карантинних норм, крім того, до суду передано справу за обвинуваченням про порушення норм моралі і громадського порядку.

У свою чергу, раніше повідомлялося, що в Туреччині затримали українок, які нібито влаштували оголену фотосесію на яхті в затоці Фетхіє. Відеозапис опублікували турецькі ЗМІ.

Стверджується, що дівчат на приватній яхті в районі провінції Мугла зняли на камеру місцеві жителі. На кадрах видно двоє чоловіків і шість дівчат, частина з яких повністю оголені і фотографуються.

Одна з дівчат, яка виявилася громадянкою Франції, повідомила, що на яхті нібито святкували день народження співачки з України Вероніки Курган, відомої як Starla. Через фотосесію їм довелося довго перебувати в поліцейській дільниці, крім того, їм загрожувала в'язниця.

Раніше з Об'єднаних Арабських Еміратів депортували 11 з 12 українок, яких затримали після оголеної фотосесії в Дубаї.

Завдяки татуюванням вдалося впізнати кількох дівчат. Серед них — 27-річна киянка Яна Грабощук, Маріанна Федчук з Ужгорода, Катерина Кащенко, Дар'я Хорунженко з Полтави, Тетяна Борисенко та Анастасія Кашуба.