Папа Римський пожертвував Україні автомобілі швидкої допомоги

Fiat Ducato, швидка допомога, Папа Римський, Папа Франциск, гуманітарна допомога, війна в Україні, війна з росією
Фото: Львовская ОГА | Кардинал Конрад Краєвський особисто сів за кермо Fiat Ducato

Понтифік особисто виділив гроші на Fiat Ducato. Перша карета швидкої допомоги вже прибула у Львів і обслуговуватиме мешканців міста.

Related video

Папа Римський Франциск і держава Ватикан вирішили передати Україні два автомобілі швидкої допомоги на базі Fiat Ducato. Перший із них уже прибув у Львів, причому привіз його з Ватикану польський кардинал Конрад Краєвський. Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної державної адміністрації.

Fiat Ducato, швидка допомога, Папа Римський, Папа Франциск, гуманітарна допомога, війна в Україні, війна з росією Fullscreen
Усього Львову передадуть два санітарні Fiat Ducato
Фото: Львовская ОГА

Кардинал особисто керував Fiat Ducato та за 22 години проїхав 2000 км. У Львові він розповів, що Папа Франциск довго молився з машини швидкої допомоги. Понтифік пожертвував на автомобілі власні кошти.

Fiat Ducato, швидка допомога, Папа Римський, Папа Франциск, гуманітарна допомога, війна в Україні, війна з росією Fullscreen
Автомобіль подолав 2000 км за 22 години
Фото: Львовская ОГА

"Цю швидку передали від Папи для допомоги тим, хто цього потребує найбільше. Вона повністю укомплектована та готова до здійснення виїздів. Подолавши шлях понад 2 тисячі кілометрів і за майже добу в дорозі я відчуваю лише легку втому та велику подяку українському народу, який став на захист не лише своєї країни, а й усієї Європи", – заявив кардинал.

Важливо
Українець передав теробороні свій бронеавтомобіль (відео)
Українець передав теробороні свій бронеавтомобіль (відео)

Конрад Краєвський сподівається, що ця машина обслуговуватиме львів'ян, оскільки більшість українських авто швидкої допомоги надіслано на передову. Другий Fiat Ducato, куплений за кошти з бюджету Ватикану, має приїхати в Україну до католицького Великодня.

Раніше Фокус повідомляв, що Євросоюз передав Україні 50 санітарних автомобілів Mercedes-Benz. Вони будуть служити в ЗСУ.

А також про броньований ГАЗ 2705-415 "Газель" — колишній інкасаторський автомобіль, який військовим медикам передав музей "Машини часу" із Дніпра.