Витончений дизайн і 600 сил: розкрито подробиці флагманського електрокара Audi A8 (фото)

Audi Grandsphere, Audi A8, Audi A8 2024, новий Audi A8, електромобіль Audi, Audi A8 E-tron
Фото: Audi | Провісником нового Audi A8 є концепт-кар Grandsphere

Новий Audi A8 запропонують виключно в електричному виконанні. Розкішний седан буде витриманий у новій стилістиці марки та стане елегантнішим на вигляд.

Related video

З'явилася інформація про новий Audi A8 четвертого покоління. Представницький седан презентують у 2024 році, і він стане електромобілем. Про це головний дизайнер Audi Марк Ліхте розповів британському виданню Autocar.

Audi Grandsphere, Audi A8, Audi A8 2024, новий Audi A8, електромобіль Audi, Audi A8 E-tron Fullscreen
Новий Audi A8 стане електромобілем
Фото: Audi

Електромобіль перейменують на Audi A8 E-Tron, адже не виключено, що спочатку його продаватимуть паралельно з бензиновими й дизельними A8 нинішнього покоління. Седан буде побудований на сучасній електричній платформі РРЕ, яку також використовуватиме молодший Audi A6 E-Tron і Porsche Macan другого покоління.

Важливо
Geely та Volvo розробляють недорогий електрокросовер для Європи (фото)
Geely та Volvo розробляють недорогий електрокросовер для Європи (фото)

Дизайн Audi A8 2024 також зміниться. Марк Ліхте повідомив, що автомобіль буде дуже схожий на концепт-кар Audi Grandsphere. Це означає, що в зовнішньому вигляді переважатимуть елегантні плавні лінії, а дах стане похилішим.

Audi Grandsphere, Audi A8, Audi A8 2024, новий Audi A8, електромобіль Audi, Audi A8 E-tron Fullscreen
Седан отримає два мотори та повний привід
Фото: Audi

Концептуальний Audi Grandsphere був 710-сильним, але серійний A8 E-Tron навряд чи стане таким потужним. Очікується, що він отримає повний привід і 600-сильну установку від Porsche Macan, а його запас ходу становитиме не менше 600 км.

Раніше Фокус повідомляв, що Audi готують електричний позашляховик, який стане конкурентом "Гелендвагена" та Land Rover Defender.

Також ми повідомляли, що новий електрокар Volkswagen ID.3 розсекретили до прем'єри.