Новий британо-китайський мінівен стане недорогим конкурентом Volkswagen Transporter (фото)

Maxus V70 2023, Maxus V70, мінівен Maxus, LDV Maxus, новий Maxus V70
Maxus V70 відрізняється оригінальним дизайном

Maxus V70 відрізняється нестандартним дизайном та багатою комплектацією. Модель запропонують у вантажних та пасажирських версіях та оснащуватимуть дизельними двигунами на 125 та 150 к. с.

Related video

У Китаї презентовано новий Maxus V70. Мікроавтобус надходить у продаж на батьківщині вже цього місяця за ціною від $21 500, а незабаром має з'явитися і на європейському та австралійському ринках. Про це повідомляє сайт Autohome.

Maxus V70 2023, Maxus V70, мінівен Maxus, LDV Maxus, новий Maxus V70 Fullscreen
Модель запропонують у вантажних та пасажирських версіях

Мінівен є наступником моделі LDV Maxus V80, яку випускали у Великій Британії та Туреччині. Оскільки компанію викупив китайський концерн SAIC, виробництво перенесли до Піднебесної. Мікроавтобус є недорогою альтернативою Volkswagen Transporter/Multivan, Ford Transit та Peugeot Traveller.

Maxus V70 відрізняється виразним дизайном з великим кутом нахилу лобового скла та вигнутою віконною лінією. Безрамкові грати радіатора поєднуються з розкосими діодними фарами.

Maxus V70 2023, Maxus V70, мінівен Maxus, LDV Maxus, новий Maxus V70 Fullscreen
У салоні встановлений 12,3-дюймовий тачскрін.

Модель побудована на новій передньопривідній платформі. Вона дебютувала у пасажирській версії завдовжки 4998 мм при колісній базі 3000 мм. Пізніше запропонують вантажний та вантажопасажирський варіанти, а також подовжені модифікації.

Важливо
В Україні з'явилася найпотужніша вантажівка у світі (фото)
В Україні з'явилася найпотужніша вантажівка у світі (фото)

Мінівен доступний у випадках на 5-9 місць. Базове оснащення включає ESP, 12,3-дюймовий тачскрин, кондиціонер та безключовий доступ. Топова версія отримала камери кругового огляду, підігрів керма та передніх сидінь.

Maxus V70 2023, Maxus V70, мінівен Maxus, LDV Maxus, новий Maxus V70 Fullscreen
Мінівен оснащуватимуть 2,0-літровими турбодизелями

На вибір запропонують 2,0-літрові турбодизелі на 125 та 150 к. с. В обох випадках максимальна швидкість обмежена на 160 км/год. Maxus V70 доступний з 6-ступінчастою механічною та 9-ступінчастою автоматичною КПП.

Раніше Фокус повідомляв, що у Китаї створили електричний мінівен на базі старого Ford Transit 90-х.

Також ми писали, що Hyundai презентували найрозкішніший комерційний фургон.