Чудовий порятунок: електромобіль Rivian витяг 17-тонну фуру, що застрягла в багнюці (відео)

Rivian R1T, новий Rivian R1T, електромобіль Rivian, пікап Rivian, електрокар Rivian
Фото: Rivian | Rivian R1T оснащений 835-сильною установкою

Електропікап Rivian R1T оснащений чотирма двигунами на 835 к. с. і 1230 Нм, а також повним приводом із функцією векторизації тяги. Це дозволяє йому буксирувати навіть вантажні автомобілі.

Related video

Новий Rivian R1T продемонстрував свої здібності в екстремальній ситуації. Електромобіль зміг витягнути пікап, що застряг в бруді, і величезний автопоїзд. Відео рятування машин опублікував власник Rivian Майло Фаулер.

Інцидент стався в американському штаті Юта. Через ожеледицю пікап та автопоїзд злетіли з траси і застрягли в багнюці посеред степу. Власними силами водії не змогли звільнитися.

Майло Фаулер проїжджав повз своїм Rivian R1T і вирішив допомогти. Спочатку він витяг із грязьової пастки пікап – це виявилося легко.

Потім американець взявся до фури. Зрушити з місця автопоїзд вагою понад 17 тонн було непросто, і з першого разу це не вдалося. Однак електрокар Rivian R1T все ж таки впорався і з цим завданням і зміг відбуксувати вантажівку з причепом на асфальт.

Важливо
Діставали екскаватором: новий позашляховик Rivian намертво застряг на пляжі (фото)
Діставали екскаватором: новий позашляховик Rivian намертво застряг на пляжі (фото)

Порятунок виявився успішним, насамперед, завдяки тягучій силовій установці авто. Пікап Rivian R1T оснащений чотирма електромоторами, що сумарно видають 835 к. с. та 1230 Нм. До того ж повний привід доповнений системою векторизації тяги, що дозволяє правильно її розподілити при буксируванні. У паспортних даних зазначено, що електрокар може буксирувати причіп вагою 5 тонн.

Раніше Фокус повідомляв, що перший електромобіль Rivian R1T вже з'явився і в Києві.

Також ми писали, що на продаж виставлено унікальний 4,5-тонний позашляховик "Україна".