Альтернатива Passat: Volkswagen випустить сімейний електрокар із запасом ходу 700 км (фото)

Volkswagen ID.7 Variant, Volkswagen ID.7, новий Volkswagen ID.7, електромобіль Volkswagen, універсал Volkswagen
Фото: Motor.es | Volkswagen ID.7 Variant надійде в продаж із 2024 року

До седана Volkswagen ID.7 незабаром приєднається більш місткий універсал Variant. Електромобіль оснастять 286-сильним мотором і запропонують йому на вибір два види батареї.

Related video

Новий Volkswagen ID.7 буде доступний у кузові універсал. Сімейний електромобіль помітили під час випробувань у Німеччині, а його продажі розпочнуться у 2024 році. Про це повідомляє сайт Motor.

Новий Volkswagen ID.7 Variant, Volkswagen ID.7, новий Volkswagen ID.7, електромобіль Volkswagen, універсал Volkswagen Fullscreen
Універсал оснастять 286-сильним мотор
Фото: Motor.es

Новий Volkswagen ID.7 Variant (саме таку назву отримає універсал) стане електричною альтернативою VW Passat B9. Як відомо, нове покоління Passat буде доступне виключно в кузові універсал.

Важливо
Новий Tiguan та кросовер за $27 000: Volkswagen оновить лінійку електромобілів (фото)
Новий Tiguan та кросовер за $27 000: Volkswagen оновить лінійку електромобілів (фото)

На шпигунських фото електромобіль Volkswagen ID.7 Variant частково закамуфльований, але видно, що він багато в чому повторює дизайн седан. У авто виражений "ніс" і висока віконна лінія. Ззаду ж привертають увагу товсті стійки та спойлер на даху.

новий Volkswagen ID.7, Volkswagen ID.7 Variant, Volkswagen ID.7, електромобіль Volkswagen, універсал Volkswagen Fullscreen
Запас ходу електромобіля становитиме 700 км
Фото: Motor.es

У салоні Volkswagen ID.7 Variant за прикладом седана встановлять тоненьку цифрову панель приладів і великий тачскрин. Універсал буде просторішим усередині та з великим багажником.

Електромобіль Volkswagen ID.7 Variant отримає 286-сильний мотор на задній осі та батареї ємністю 82 або 91 кВт∙год. У першому випадку запас ходу перевищить 600 км, у другому складе близько 700 км. Силова установка підтримує швидке заряджання потужністю до 200 кВт.

Раніше Фокус повідомляв, що на тестах помітили й компактний кросовер Volkswagen.

Також ми писали, що Volkswagen готує найпотужніший і найшвидший Golf.