За ціною iPhone: у продаж надійшов найдешевший у світі електромобіль (відео)

Chang Li CL-JP, Chang Li, електромобіль Chang Li, китайський електромобіль, найдешевший електромобіль
Фото: alibaba.com | Chang Li CL-JP коштує від 1230 доларів

Компактний Chang Li CL-JP сягає всього 2,4 м завдовжки, але водночас є чотиримісним. Запас ходу електромобіля становить до 100 км.

Related video

У Китаї з'явився ультрабюджетний електромобіль Chang Li CL-JP. Мініатюрний автомобіль оцінили як новий iPhone — у 1230 доларів. Його продають на онлайн-маркетплейсі Alibaba.

найдешевший електромобіль, Chang Li CL-JP, Chang Li, електромобіль Chang Li, китайський електромобіль Fullscreen
Кузов авто виконаний із пластику
Фото: alibaba.com

Новий Chang Li CL-JP — найдешевший електромобіль у світі. Примітно, що він доступний не лише на китайському ринку — його можна замовити й до будь-якої іншої країни світу. Щомісяця випускають по 100 таких машин.

салон Chang Li CL-JP, Chang Li CL-JP, Chang Li, електромобіль Chang Li, китайський електромобіль, найдешевший електромобіль Fullscreen
Показ приладів виведено на дисплей
Фото: alibaba.com

Китайський електромобіль Chang Li CL-JP — доступніша альтернатива моделей на кшталт Citroen Ami або Ligier Myli. У нього високий пластиковий кузов із коротким капотом і тоненькими вертикальними стійками даху.

Важливо
На стилі. Тест-драйв нового електрокросовера MG Marvel R
На стилі. Тест-драйв нового електрокросовера MG Marvel R

Електрокар Chang Li CL-JP за габаритами можна порівняти зі Smart — його довжина сягає 2,4 м, ширина — 1,2 м, а висота — 1,63 м. Попри такі скромні розміри, авто є чотиримісним. Показ приладів виведено на невеликий дисплей, також в салоні є USB-порти.

Найдешевший електромобіль у світі оснащений двигуном потужністю 1 кВт (1,36 к. с.) і здатний розвинути всього 30 км/год. Запас ходу становить від 40 до 100 км, залежно від обраної батареї, а її заряджання займає 7-10 годин. Уповільнюють електрокар Chang Li CL-JP дискові гальма.

Раніше Фокус повідомляв, що General Motors презентували компактний електропікап за $15 000.

Також ми писали про найнадійніший електромобіль із ресурсом 50 років.