Зайві гроші. Чому Україна витрачає мільярди на чуже виробництво, а не розвиває своє

У році, що минає, Україна зобов'язалася вкласти в економіку США, Великобританії, Франції, Швейцарії та Білорусі суму, порівнянну з розміром дохідної частини держбюджету на наступний рік. Цікаво, ми у 2022 році допомагатимемо і решті країн G7 або відразу на G20 замахнемося?

літак Airbus
Для потреб анонсованого президентом Зеленським національного авіаперевізника Україна купуватиме або братиме у лізинг французькі літаки Airbus.
Related video

Чим більше часу минає від оприлюднення послання президента Зеленського парламенту, тим точніше розумієш, наскільки президент має рацію!

Україна — справді багата країна, що активно розвивається, з економікою, що швидко збільшується!

А хто в це не вірить, то нехай спробує знайти на карті світу хоча б ще одну державу, яка цього року прийняла рішення підтримати матеріально одразу трьох членів "Великої Сімки" + Швейцарію з Білорусією, а на наступний рік націлилося облагороджувати Китай, виплативши заруку за зірвану угоду щодо "Мотор Січ".

Для початку, Україна вирішила подарувати Великобританії кілька млрд грошей і підтримати її, британське кораблебудування, зобов'язавшись купити корита, ой корвети!

Потім, замість розвитку свого виробництва, вирішили допомогти Швейцарії та Білорусі отримати ресурси на будівництво локомотивів для залізничного транспорту, точніше для Укрзалізниці.

Важливо
Риба замість вудки. Що не так з кредитом американського Ексімбанку для України
Риба замість вудки. Що не так з кредитом американського Ексімбанку для України

Потім Україна вирішила вкластися в порятунок авіапрому Франції, придбавши в лізинг 22 французькі літаки Airbus — для анонсованого президентом Зеленським українського національного авіаперевізника. Раніше наше МВС закупило для своїх потреб гелікоптери цієї ж компанії.

І як вишенька на торті Україна вирішила врятувати від банкрутства американський Westinghouse, зобов'язавшись купити реактори, які їм не вдалося прилаштувати в самих США. Ціна питання, щоправда, вже не один десяток мільярдів американських грошей.

Ну, то хто ще не вірить, що в нас – дуже багата країна?

Цікаво, ми у 2022 році допомагатимемо і решті країн G7 або відразу на G20 замахнемося?

Якщо хтось не зрозумів, пояснюю простіше: Україна зобов'язалася вкласти в економіку США, Великобританії, Франції, Швейцарії та Білорусії суму, яку можна порівняти з розміром дохідної частини держбюджету на майбутній рік.

Першоджерело.