Змінюємо вугілля на газ. Чому місцева влада залишить наодинці з холодними квартирами українців

В умовах дефіциту вугілля Кабмін хоче перевести теплові електростанції на 100% використання газу. І це при тому, що в Європі природний газ продається за рекордні $1500 за 1000 кубів, а в нас уже по 45-46 000 грн за 1000 кубів. Що ж на нас чекає холодною зимою?

Теплова електростаанція
В умовах дефіциту вугілля Кабмін хоче перевести теплові електростанції на 100% використання природного газу.
Related video

Великі енергетики з нинішнього уряду вирішили, що у зв'язку з дефіцитом вугілля (а точніше, за повноцінної наявності відсутності його запасів та повної бездіяльності ЦОВВ у вигляді нацрегулятора з цього приводу), треба доручити профільним органам виконавчої влади та ТКЕ забезпечити можливість переходу ТЕС та ТЕЦ вугілля на 100% використання газу!

Того самого, що зараз у Європі продається по $1 500 за 1000 кубів, а в нас уже по 45-46 000 грн за 1000 кубів, і якого в нас і так не вистачає, бо 15 млрд кубів у ПСГ із яких 4 млрд кубів — "непідйомні", а ще 6 млрд кубів — приватні і використовуються тільки в процесі "націоналізації".

Прямо в стилі Марії-Антуанетти, яка, згідно з міфологізованою історією, пропонувала парижанам їсти тістечка, якщо хліба їм не вистачає.

Важливо
Випробування зимою. Коли українці дізнаються ціну реформ від Нафтогазу
Випробування зимою. Коли українці дізнаються ціну реформ від Нафтогазу

Так, за це "свято життя" пропонується заплатити… органам місцевого самоврядування! І, схоже, самим ОМС стало дуже страшно від такої перспективи.

Мер Чернігова, між іншим, учора вже прямо заявив: "Зараз НАК штучно створюватиме цю проблему і заганятиме на збиток. Я хвилююся, що ця шкода, з одного боку, буде ризиком з несвоєчасної оплати і взагалі з відключення газу. Хоча, оскільки тут населення, то навряд чи це станеться. Але другий ризик — ця шкода зрештою перейде на місто. Я не хотів би генерувати колосальну шкоду на порожньому місці".

Догосподарювалися? І шо? "ВРоттердам+" разом із "Амстервдуплем+" не допомогли "порішати ситуацію"?

Першоджерело.