Меланія Трамп опублікувала перший твіт після арешту чоловіка

Меланія Трамп
Фото: Bloomberg | Меланія Трамп

Меланія Трамп ображена на свого чоловіка через скандал із порнозіркою Стормі Деніелс і вважає за краще триматися в тіні.

Дружина 45-го президента США Меланія Трамп і під час перебування першої леді не дуже любила публічність, а зараз зовсім "зникла з радарів". Тому кожна її поява на публіці вже сама собою стає інфоприводом. У світлі останніх подій із арештом її чоловіка побачити її десь поза розкішним маєтком Мар-а-Лаго — велика удача. Вона так само надовго зникла із соцмереж, і перший за останній місяць твіт опублікувала лише на Великдень. У Twitter колишньої першої леді США з'явився короткий запис: "Щасливого Великодня!" — та фото троянди.

Востаннє місіс Трамп бачили на публіці 30 березня, коли її чоловікові Дональду було пред'явлено звинувачення у фальсифікації ділових записів у зв'язку з виплатами за мовчання, які він нібито зробив порнозірці Стормі Деніелс і колишньому швейцару. З того часу вперше вона була помічена лише на великодньому бранчі в неділю в Мар-а-Лаго.

меланія трамп, пасха, привітання Fullscreen
Перший твіт Меланії Трамп за місяць
Фото: MELANIA TRUMP/Twitter

Меланія не приїхала в Нью-Йорк, щоб підтримати Дональда, коли того викликали до суду, а він, залишаючи приміщення суду, назвав імена всіх дітей, але не згадав про неї. На засіданні були присутні троє з п'яти дітей Трампа — Дональд-молодший, Ерік і іТіффані. Вони сиділи в першому ряду зі своїми близькими: Кімберлі Гілфойл, Ларою Трамп та Майклом Булосом на мітингу. Ні Меланії, ні Іванки, улюбленої дочки Трампа, ні його молодшого сина Беррона не було, коли політик не визнав себе винним за 34 звинуваченнями в кримінальних злочинах. Цікаво, що Віктор Кнавс, батько Меланії, сидів між двома синами колишнього президента в першому ряду. Відсутня його дружина була й пізніше, коли Дональд влаштував зустріч у своєму маєтку у Флориді.

ЗМІ одразу припустили, що зрада Трампа боляче вдарила по самолюбству словенки. Журналісти таблоїдів із покликанням на свої джерела повідомляють, що Меланія скривджена та сердита через твердження про те, що в чоловіка був роман із порнозіркою Стормі Деніелс.

Це не вперше, коли Меланія зникає безвісти. У січні 2018 року, через кілька днів після того, як The Wall Street Journal опублікував матеріал про ймовірний роман Трампа зі Стормі Деніелс, перша леді скасувала плани супроводжувати свого чоловіка на Всесвітній економічний форум у Давосі, що у Швейцарії. Тоді вона послалася на "проблеми з розкладом і логістикою".

Ті, хто добре знає колишню першу леді, тепер кажуть, що вона вважає за краще залишатися в тіні, щоб захистити себе від звісток про невірність чоловіка. 52-річна Меланія "веде своє власне життя" й "усе ще почувається щасливою" в Мар-а-Лаго, але "як і раніше, злиться та не хоче чути" про хабар для порнозірки.

Щодо того, чи буде вона знову на боці свого чоловіка, якщо він виграє знову президентські вибори, ніхто не впевнений.

"Усе, що мені сказали, це те, що вона не хоче брати участь у президентському циклі 2024 року та в передвиборчій кампанії, яку їй доведеться вести. Досі вона не була з Трампом на його мітингах, і я не думаю, що вона коли-небудь була особливо щаслива в Білому домі, так що так, я бачу, що вона не відчуває ентузіазму щодо всього цього", — говорить Міра Гутін, президентка Асоціації перших леді з досліджень і освіти.

Раніше Фокус розповідав про найяскравіші виходи Меланії.