"Чорний лебідь" для президента. Чому Чаус для Зеленського — це як Гонгадзе для Кучми

Справа Чауса для Зеленського може стати тим же самим, що й справа Гонгадзе для Кучми, поховавши політичну кар'єру нинішнього президента.

Екссуддя Чаус знайшовся
Справа Чауса для Зеленського може стати тим же, що й справа Гонгадзе для Кучми

Що продемонстрував кейс із екссуддею Миколою Чаусом?

1. Зеленський, як і всі його попередники, буквально з першого дня став використовувати силові структури (СБУ, СЗР, ГУР МО, ГПУ) для боротьби зі своїми політичними противниками.

2. Силові структури, як і раніше, з легкістю погоджуються допомагати президенту боротися з його політичними противниками незаконними способами. Вони, як і раніше, служать Господарю, а не Закону.

3. Коли силові структури найнахабнішим чином ігнорують Закон, що відбувається постійно, суспільство не в змозі відновити законність і покарати силові структури за їхню кримінальну поведінку.

Реальних механізмів приведення силових структур до тями немає. Фактично всі наші силові структури мають ознаки злочинного співтовариства.

Важливо
Гвардійці кардинала vs мушкетери короля. Чим небезпечна для держави боротьба без правил за Чауса

Загальні висновки:

1. Україна, як і раніше, залишається державою, яка не має нічого спільного з правовою.

2. Президент у нашій політичній структурі володіє величезною виконавчою владою, але при цьому знаходиться поза законом, над законом і тому є головним політичним інститутом, який перешкоджає перетворенню України на правову державу. Тому цей інститут повинен бути радикально змінений.

3. Усі зусилля Заходу щодо реформування України в правову державу за 7 років не дали ані найменшого ефекту, про що автор неодноразово попереджав. Україна, як і раніше, залишається неправовою державою, де править не закон, а брутальна сила. І причина цього низька — політична культура українців.

Відтепер справа Чауса для Зеленського стала тим же самим, що й справа Гонгадзе для Кучми. Вона поховає Зеленського.

Першоджерело.