Спікер Верховної Ради Стефанчук повторно заразився коронавірусом

Руслан Стефанчук, коронавірус, стефанчук заразився коронавірусом, стефанчук вакцинувався
Фото: Facebook | Вакцинований від коронавірусу Стефанчук повторно захворів на COVID-19

Голова парламенту сподівається, що завдяки вакцинації хвороба протікатиме без ускладнень та у легкій формі. А тест на коронавірус чиновник вирішив зробити через доньку, у якої вчора піднялася температура.

Related video

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повторно заразився коронавірусом. Про це голова українського парламенту повідомив у своєму Facebook у четвер, 6 січня.

Стефанчук описав свій стан як "нормальний". Спікер парламенту додав, що зробив тест на коронавірус лише тому, що в його доньки піднялася температура.

Зазначимо, Стефанчук пройшов курс вакцинації від коронавірусу. Він нагадав, що вакцина не виключає можливості захворіти на COVID-19, проте забезпечує легкий перебіг хвороби та відсутність ускладнень.

"На це і сподіваюся. Адже Святвечір та Різдво ніхто не скасовував", — додав спікер Ради.

На завершення свого посту Стефанчук попросив тих, хто з ним контактував останнім часом, зробити тест на коронавірус.

Руслан Стефанчук, коронавірус, стефанчук заразився коронавірусом, стефанчук вакцинувався Fullscreen
Стефанчук про свою хворобу

Нагадаємо, минулого разу позитивний результат тесту на коронавірус Стефанчук отримав у листопаді 2020 року. Політик хворів упродовж 23 днів.

Ще у лютому цього року Всесвітня організація охорони здоров'я попереджала, що повторно заразитися коронавірусом можна навіть за наявності антитіл через поширення нових варіантів інфекції. Останнім часом в Україні циркулює штам Омікрон. За даними ВООЗ, він є заразнішим, ніж відомі наразі аналоги, і здатний призводити до хвороби вакцинованих людей.

Зазначимо, що наразі Верховна Рада перебуває на зимових канікулах. З 10 по 14 січня в розкладі парламентаріїв зазначено роботу з виборцями, а період з 17 по 21 січня виділено на роботу в комітетах. Перше пленарне засідання цього року заплановане на 25 січня.