На кримському мосту помітили велику колону техніки й артилерії (фото, відео)

бронетехніка рф, перекидання озброєння
Фото: Kerch.FM | Колона техніки РФ

Військовий ешелон, за повідомленнями журналістів КерчФМ, рухався в бік окупованої Керчі.

На Кримському мосту, який проходить на територію окупованого півострова зафіксували пересування великої кількості військової техніки. Про це повідомляє КерчФМ.

За інформацією видання, колону зняли 7 квітня ближче до вечора. На відео потрапило понад 20 одиниць різної техніки на вантажному поїзді. Колона прямувала в бік окупованої Керчі.

перекидання техніки в крим
На фото "Мста-С" і МТ-ЛБ (останній у колоні)
Фото: Kerch.FM

Серед озброєння помітно близько 10 артилерійських установок "Мста-С", які 31 березня вже потрапляли в об'єктиви. МТЛБ, БТРи і ряд логістичних вантажівок забезпечення.

2С19 "Мста-С" — це радянська і російська самохідна гаубиця. Максимальна дальність стрільби сягає 29 кілометрів. Боєзапас 50 снарядів, скорострільність становить 10 пострілів на хвилину. На озброєнні РФ, станом на 2021 рік, близько 850 таких систем різних модифікацій. На озброєнні ЗС України їх є близько 35.

МТ-ЛБ
МТ-ЛБ
Фото: Вiкiпедiя

МТ-ЛБ — радянський плавучий бронетранспорт, який призначений для транспортування і перевезення людей і вантажів. Розроблений у Харкові на тракторному заводі. На озброєнні РФ перебуває близько 5500 тисяч МТ-ЛБ різних модифікацій, з яких 2000 на зберіганні (інформація за 2016 рік). В експлуатації з 1963 року.

Нагадаємо, що останні два тижні Росія накопичує війська на кордоні з Україною і в окупованому Криму. 4 квітня в окупованому Криму вже помічали скупчення російської бронетехніки.

Колону БТРів зафіксували спочатку в Ростові, а потім, ймовірно, у Криму. У відповідь на стягування російських військ, ЗСУ провели масштабні навчання на адмінкордоні з Кримом. У Воронезькій області також була помічена колона військових вантажівок і броньовиків "Тигр", а також вогнеметна установка "Буратіно". Це все розташовано за 330 км від російсько-українського кордону.

У відповідь на це українські винищувачі вчилися збивати низькі цілі на Волині.

Також ВМСУ провели навчання в акваторії Чорного моря. Росія у відповідь відправляє туди 10 кораблів з Каспійського флоту. Сполучені Штати, за повідомленнями ЗМІ, можуть відправити в Чорне море свої кораблі.