П'ять областей вийшли з "червоної" і "помаранчевої" зон карантину, — МОЗ

коронавірус, COVID-19 в Україні, карантин в Україні, ослаблення карантину в Україні
Фото: pravda.com.ua | Карантин в Україні

"Жовта" зона карантину, за даними МОЗ, розширилася відразу до 15 регіонів.

На фоні поліпшення епідеміологічної ситуації в Україні скоротили "червону" і "помаранчеву" зони карантину на пʼять областей.

Такі дані зʼявилися на порталі МОЗ.

Повідомляється, що з "червоної" зони карантину вийшли Харківська, Хмельницька, Чернігівська та Житомирська області. Перші три регіони потрапили в "жовту" зону, а остання — у "помаранчеву".

Більше того, з "помаранчевої" в "жовту" зону перевели Дніпропетровську і Рівненську області. Таким чином, "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширюється тепер відразу на 15 українських регіонів.

Станом на 6 травня в "червоній" зоні карантину залишаються лише три області — Запорізька, Полтавська та Сумська. Епідеміологічна ситуація трохи краща у Волинській, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Тернопільській та Черкаській областях ( "помаранчевий" рівень — ред.). Решта регіонів, у тому числі і столиця, у "жовтій" зоні.

COVID-19, пандемія COVID-19, коронавірус в Україні, зони карантину в Україні, МОЗ
Показники для визначення регіонів з широким розповсюдженням COVID-19
Фото: moz.gov.ua

Раніше ми розповідали, що з 1 травня в Києві було скасовано локдаун, введений через новий спалах COVID-19. Таке рішення було затверджено на засіданні Держкомісії з надзвичайних ситуацій.

Також ми повідомляли, що в метрополітені Києва в перший день після травневих свят і скасування "локдауну" утворилися величезні черги. Так, журналісти зняли на станції метро "Позняки" велике скупчення людей, охочих потрапити на роботу.

Більше ніж просто новини.