У квартири Навального і його дружини прийшли з обшуками. Силовики почали вибивати двері (відео)

Олексій Навальний, опозиціонер, Росія, москва
Фото: РИА Новости | Олексій Навальний

Адвокату повідомили, що обшуки проводять за статтею 236 КК РФ, "порушення санітарно-епідеміологічних правил".

Related video

Юрист і директор очолюваного Олексієм Навальним Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов повідомив на своїй сторінці в Twitter, що в Москві у квартиру опозиційного політика Олексія Навального, яка знаходиться біля станції метро "Марʼїно", прийшли з обшуком.

"У Марʼїно в квартиру Олексія Навального прийшли з обшуком. Багато "важких" у масках. Почали ламати двері. В квартирі знаходиться Олег Навальний", — написав Жданов.

У квартиру Олексія Навального прийшли з обшуком

Пізніше він же повідомив, що в квартиру Юлії Навальної, дружини Олексія, теж прийшли з обшуком. Її житло знаходиться біля станції метро "Автозаводська".

У квартиру Юлії Навального прийшли з обшуком

В окремій публікації Жданов розповів, що обшуки проводить МВС за статтею 236 КК РФ ("порушення санітарно-епідеміологічних правил").

"Противірусні обшуки, схоже на те", — написав Жданов.

Пізніше видання Baza повідомило, що обшуки почалися не лише у сімейства Навальних, а й у співробітників Фонду боротьби з корупцією і в їхньому офісі — в студії, де знімається "Навальний Live". Вони ж опублікували відео, на якому співробітники спецпідрозділів виламували двері в студію.

Співробітники спецпідрозділів виламують двері в студію "Навальний Live"

Джерела видання повідомили, що всіх затриманих раніше співробітників ФБК нібито планувалося забрати зі спецприймальників і спершу доставити на місця проведення обшуків, а пізніше — на допити.

Нагадаємо, 18 січня Хімкинський суд Москви на 30 діб заарештував російського опозиціонера Олексія Навального, який повернувся в Росію, у справі "Ів Роше". "Судове засідання" пройшло прямо у відділку поліції. Відразу ж після того, що сталося Навальний записав відеозвернення, закликавши росіян виходити на вулиці і влаштовувати протестні акції.

23 січня люди вийшли на вулиці, протестуючи проти арешту опозиціонера Олексія Навального. У той день поліцейські затримали 3 068 осіб. Найбільше число затриманих — в Москві і Санкт-Петербурзі.

Підтримати опозицію в Росії вийшли і в десятках міст світу.

Пізніше у Навального анонсували нові акції, які повинні пройти 31 січня.