У московському аеропорту заявили, що Україна не пускає до себе чоловіків-громадян РФ, — ЗМІ

Аеропорт "Домодєдово", москва, москва аеропорт, росія, Україна
Фото: avia.ru | Аеропорт Домодєдово

Заборона на в'їзд нібито діє для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років. Від завтра їх нібито не садитимуть на рейси.

Видання "Страна" повідомило, що у московському аеропорту "Домодєдово" нібито зробили оголошення, згідно з яким Україна не пускає на свою територію чоловіків-громадян Росії віком від 18 до 60 років. Цю інформація надійшла пасажирам нібито біля гейту.

"Також кажуть, що вже від завтра тих, хто підпадає під заборону, що не садитимуть на рейси", — сказано у повідомленні видання.

Втім, керівник Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко в коментарі "Страні" заявив, що подібної заборони не існує, але зазначив, що прикордонники ретельно перевіряють підстави в'їзду громадян Росії на територію нашої країни.

"Ні, це не правда. Ми не закривали в'їзд громадянам Російської Федерації. Ми ретельно перевіряємо підстави їх в'їзду на територію України: відповідності мети, і підстав перебувати на території України. Такого, щоб забороняли в'їзд — немає абсолютно", — повідомив Дейнеко.

Зазначимо, недавно стало відомо про те, що національному лідерові кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву продовжили заборону на в'їзд на територію Росії і окупованого нею Криму до 2034 року. У відповідь на це він заявив, що до того моменту "не буде ні окупації, ні його самого".

На початку березня повідомлялося про те, що українські прикордонники не впустили в країну російську актрису Розу Хайруллін. Приводом для відмови стало те, що вона незаконно відвідувала Крим. Раніше солістові білоруської групи Пісняри Валерію Дайнеко заборонили в'їзд в Україну через відвідування окупованого Криму. З цієї ж причини заборонено в'їжджати на територію нашої країни і російській танцівниці Олені Рамазановій.