У Росії перевірять боєготовність усієї армії (відео)

боєготовність військ, навчання в росії
Фото: Euronews

У цьому місяці в РФ планується проведення понад 4 тисяч навчань різного масштабу із застосуванням усіх видів військ і озброєнь.

Збройні сили РФ почали перевірку боєготовності армії у всіх військових округах. Про це повідомляє Інтерфакс.

Навчання пройдуть у всіх військових округах, на Північному флоті, Курильських островах і Камчатці. Перевірку будуть проходити всі види військ і озброєнь російської армії.

У цьому місяці планується провести 4048 навчань різного масштабу. З них 812 будуть двосторонніми, 101 на полігоні, а 520 на об'єктах з навчально-матеріальною базою. Основні навчально-бойові дії планується провести на полігонах "Цугол" і "Сергіївський" Східного військового округу.

Перевірки будуть проводитися під керівництвом командувачів військами. У Міноборони заявляють, що навчання будуть на тактичному, тактико-спеціальному і двосторонньому рівнях.

Нагадаємо, що останній тиждень фіксується скупчення збройної техніки і військових РФ у районі українського кордону і в окупованому Криму. За даними New York Times, Росія перекинула ще 4 тисячі солдатів до кордонів України, через це США привели свої війська в повну бойову готовність на території Європи.

У свою чергу прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що перекидання військової техніки до кордонів України нібито не несе ніякої загрози.

Раніше стало відомо, що росіяни перекинули під кордон з Україною вогнеметну установку "Буратіно", а також псковських десантників. Також етапується танкова дивізія з Кемерово у Воронеж, що за 330 км від українського кордону. В окупованому Торезі бойовики показали нову роту з російських УАЗів. Також на відео потрапило перекидання САУ "Мста-С" через кримський міст на окупований півострів.