"П'ю вино, яке старше вашої держави": порнозірка спровокувала антиізраїльський скандал у соцмережах

мія халіфа, вино, ізраїль
Фото: Twitter Mia K. | Мія Халіфа і те саме вино 1943 року

Мія Халіфа опублікувала пост, в якому продемонструвала, що п'є вино 1943 року.

Американська модель і порнозірка Мія Халіфа ліванського походження, спровокувала скандал у соцмережах, опублікувавши пост з фотографіями, які демонструють, як вона дегустує вино 1943 року. Про це пише NYpost.

"П'ю вино, яке старше вашої держави апартеїду", — підписала Мія свої знімки і зазначила для тих, хто цікавиться, що вино схоже за смаком на мадеру.

Сам пост особливої уваги не привернув, поки хтось із підписників Мії не розгледів, що вино на її столі було вироблене у 1943 році в окупованій нацистами Франції.

Мія Халіфа, порнозірка, вино
Мія Халіфа і те саме вино 1943 року
Мія Халіфа, порнозірка, вино

"Ви п'єте вино, вироблене у 1943 році у Франції, окупованій нацистами, і заперечуєте тисячолітню історію євреїв на нашій споконвічній батьківщині", — написав Мії один з її підписників. А Йона Голдберг, головний редактор Dispatch прокоментував пост Мії, написавши, що "мені подобається, коли ненависники Ізраїлю називають його молодим. Так, сучасна держава Ізраїль була заснована у 1948-му році, але це на 10 років пізніше заснування Іраку і на п'ять років раніше Єгипту. Ізраїльтяни (і Єгипет) дуже старі", — написав редактор.

Мія і раніше висловлювалася на захист Палестини, а також виступала на стороні індійських фермерів разом з Гретою Тунберг, які проводили акції, протестуючи проти нових реформ, побоюючись, що вони принесуть користь великому бізнесу на шкоду дрібним виробникам.

Проти Ізраїлю раніше висловлювалися сестри-супермоделі Хадід, чий батько Мохамед Хадід родом з Палестини, але з дитинства живе в США.

Мія Халіфа є однією з найпопулярніших зірок PornHub, при тому, що її кар'єра в порно почалася у жовтні 2014 року і тривала всього три місяці.

Мія Халіфа, порнозірка
Мія Халіфа/Всі фото: Twitter Mia K.
Мія Халіфа, порнозірка

Після відходу з порно Халіфа не раз критикувала порноіндустрію, звинувачуючи виробників у порушенні правила недоторканності приватного життя. Кілька років тому Мія розповіла, що представник студії Bang Bros обманним шляхом змусив її взяти участь у відвертій фотосесії. За її словами, представник компанії Bang Bros сказав, що його знайомий фотограф видання Vogue готовий зробити знімки дівчини і кадри можуть опинитися у провідних ЗМІ. Однак в результаті Халіфа позувала оголеною, а фото використовувала у своїх цілях Bang Bros.

Нагадаємо, ситуація між Палестиною та Ізраїлем загострилася 9 травня. Тоді почалися зіткнення між протиборчими сторонами і сторони почали обмінюватися ракетними ударами. Ескалація тривала 11 днів. Однак експерти вважають, що "ховати конфлікт рано".