Через п'ять днів після запуску: новий акаунт Протасевича в Twitter заблокували

Роман Протасевич, Протасевич, Протасевич твіттер, твіттер заблокували, Протасевич Twitter, @protas_by, @ pr0tez
Фото: NEXTA | Роман Протасевич

У соцмережі стверджують, що сторінку закрили через порушення правил спільноти.

Новий акаунт затриманого в Мінську ексголовного редактора Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича в Twitter, @protas_by, який той почав вести пʼять днів тому, заблокували.

При спробі зайти на відповідну сторінку висвічується наступне повідомлення: "Account suspended. Twitter suspends accounts which violate the Twitter Rules" ("Акаунт заблокований. Твіттер блокує акаунти, які порушують правила Твіттера").

Роман Протасевич, Протасевич, Протасевич твіттер, твіттер заблокували, Протасевич Twitter, @protas_by, @ pr0tez
Акаунт Протасевича в Twitter заблокували
Фото: скриншот

Втім, представники Twitter не уточнили які саме правила соцмережі були порушені.

Примітно, що старий Twitter-акаунт Протасевича, @ pr0tez, який той вів до затримання, під заборону не потрапив. Останній твіт на тій сторінці датується 16 травня.

Нагадаємо, Протасевича затримали в аеропорту Мінська 23 травня після того, як літак компанії Ryanair, на якому він летів, змусили сісти в столиці Білорусі. Після цього Протасевич неодноразово заявляв, що співпрацює зі слідством, записував "зізнання" у тому, що йому інкримінує білоруська влада, брав участь в "інтервʼю" держтелеканалу і зʼявився на брифінгу МЗС Білорусі по ситуації з бортом Ryanair.

25 червня стало відомо, що Протасевичу змінили запобіжний захід на домашній арешт. А 7 липня в Twitter зʼявився другий акаунт Протасевича, який той почав вести.