Красивая странаРейтинги фокуса

КРАЩІ З НАЙКРАЩИХ

100 українських брендів, якими ми можемо пишатися

100 українських брендів, якими ми можемо пишатися

Відбір та оцінка брендів відбувалися у три етапи. На першому етапі редакція Фокуса на підставі власного маркетингового дослідження відібрала 200 найвідоміших брендів малого і середнього бізнесу (МСБ). До списку увійшли продукти 9 категорій: "Товари для дітей", "Кераміка", "Сири та м’ясні продукти", "Риба, морепродукти, молюски", "Солодощі", "Прикраси", "Домашній текстиль", "Аксесуари", "Одяг". Для категорії "Одяг", як найпоширенішої серед продукції українського МСБ, ми відібрали 40 брендів. Для решти категорій — по 20. Під час відбору номінантів враховувалися такі критерії: присутність бренда в торговельних мережах і на майданчиках, що спеціалізуються на продажах крафтової продукції, активність у соціальних мережах і згадки в медіа. Ще

АКСЕСУАРИАКСЕСУАРИ

Чому українським виробникам аксесуарів простіше змінюватися, ніж європейським

ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ

Навіщо людям текстиль в епоху віртуальної реальності

КЕРАМІКАКЕРАМІКА

Сила традиції, що допомагає сучасним керамістам

ОДЯГОДЯГ

Вітчизняні виробники одягу роблять українську моду повноцінною

ПРИКРАСИПРИКРАСИ

Глобальні риси українського ювелірного мистецтва

РИБА, МОРЕПРОДУКТИ, МОЛЮСКИРИБА, МОРЕПРОДУКТИ, МОЛЮСКИ

Як підприємці відроджують делікатесний напрям української кухні

СИРИ ТА М’ЯСНІ ПРОДУКТИСИРИ ТА М’ЯСНІ ПРОДУКТИ

Як зробити добрий сир і приготувати смачне м’ясо

СОЛОДОЩІСОЛОДОЩІ

Чому краса для кондитерських виробів важлива не менше, ніж смак

ТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙТОВАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Як виробники допомагають батькам свідомо виховувати нове покоління

ФОКУС, 2008 – 2019.
Все права на материалы, опубликованные на данном ресурсе, принадлежат ООО "ФОКУС МЕДИА". Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО "ФОКУС МЕДИА" - запрещено. При использовании материалов сайта необходимо указать гиперссылку на новость или статью, размещенную на этом ресурсе. Гиперссылка должна находиться внутри текста, не ниже третьего абзаца.

Данный ресурс — для пользователей возрастом от 18 лет и старше.

Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентство ИнА "Українські Новини", в каком-либо виде строго запрещены.

Все материалы, которые размещены на этом сайте со ссылкой на агентство "Интерфакс-Украина", не подлежат дальнейшему воспроизведению и/или распространению в любой форме, кроме как с письменного разрешения агентства.

Материалы с плашками "Р", "Новости партнеров", "Новости компаний", "Новости партий", "Инновации", "Позиция", "Спецпроект при поддержке", "Ситуация" публикуются на коммерческой основе.