Великі зміни: Corvette стане окремою маркою і випускатиме електромобілі

Електромобіль Корвет, електромобіль Corvette, Chevrolet Corvette, новий Corvette, кросовер Corvette
Фото: General Motors | Електрокросовер Corvette кине виклик Ford Mustang Mach-E

Сімейство Corvette незабаром поповнять електричні кросовер та седан, а купе та кабріолет отримають гібридні версії потужністю понад 850 к. с.

Related video

Культовий Chevrolet Corvette чекають на великі зміни. Незабаром його виділять в окрему лінійку моделей. Про це стало відомо американському виданню Car and Driver.

Джерела в технічному центрі концерну General Motors повідомляють, що Corvette стане окремою маркою до 2025 року та вже готуються моделі нового сімейства. Вони будуть дорожчими й розкішнішими за більшість Chevrolet і саме це спонукало виділити їх в окремий бренд.

Крім того, нові Corvette будуть електричними. Зокрема, очікуються чотиридверний седан-купе на кшталт Porsche Taycan і електрокросовер, який стане конкурентом Ford Mustang Mach-E. Останнього — показали на рендері.

Електромобіль Корвет, електромобіль Corvette, Chevrolet Corvette, новий Corvette, кросовер Corvette Fullscreen
Класичний Chevrolet Corvette отримає гібридні версії потужністю понад 850 к. с.
Фото: General Motors

Електромобілі Corvette збудують на платформі Ultium, як і більшість "зелених" моделей General Motors — таких, як флагманський Cadillac Celestiq. Вона розрахована на силові установки потужністю до 1000 к. с. та підтримує швидку 800-вольтну зарядку. Відомо, що електрокари отримають 2-ступінчасту КПП, систему векторизації тяги та керовані задні колеса.

Важливо
General Motors готують стильний та недорогий електромобіль за ціною Логана (фото)
General Motors готують стильний та недорогий електромобіль за ціною Логана (фото)

Що стосується класичних купе і кабріолета Corvette C8 Stingray, то спочатку вони збережуть бензинові V8. Втім, незабаром мають з'явитися гібридні версії та потужність деяких із них перевищить 850 к. с. Втім, електричний Corvette все ж таки з'явиться — раніше його навіть анонсував Джо Байден.

Раніше Фокус повідомляв, що Chevrolet готують недорогого конкурента Tesla Model 3. Електрокар з'явиться у 2025 році та також буде побудований на платформі Ultium.