Tesla почала постачання вантажівки Semi: вона розвозитиме Pepsi та чипси Lay's (відео)

Tesla Semi 2023, Tesla Semi, Tesla Semi Pepsi, нова Tesla Semi, вантажівка Tesla Semi, електромобіль Tesla Semi
Фото: Скріншот / Youtube | Перші вантажівки пофарбували в лівреї Pepsi та Lay's

До кінця року планують випустити сотню серійних Tesla Semi. Першою у виробництво надійшла топова версія вантажівки із запасом ходу 800 км.

Related video

Електромобілі Tesla Semi почали постачати клієнтам. Перші дві вантажівки вручили представникам компанії PepsiCo на спеціальному заході на гігафабриці Tesla у Неваді. Відео з івента з'явилося на Youtube-каналі автовиробника.

Саме компанія PepsiCo отримає першу партію Tesla Semi, яку вже випускають із жовтня. Вона замовила 100 електричних вантажівок, і саме стільки Semi планують випустити до кінця року. У Неваді презентували сідельні тягачі в лівреях Pepsi та її дочірній компанії Fritto-Lay (вона випускає чипси Lay's).

Tesla Semi 2023, Tesla Semi, Tesla Semi Pepsi, нова Tesla Semi, вантажівка Tesla Semi, електромобіль Tesla Semi Fullscreen
До кінця року випустять 100 Tesla Semi
Фото: Tesla

Усього ж на вантажівку Tesla Semi вже надійшло майже 800 замовлень. Крім PepsiCo, її обрали такі відомі компанії, як Walmart, Anheuser-Busch in BeV, FedEx та DHL.

Першою у виробництво надійшла топова версія Tesla Semi 2023 за 180 000 доларів із чотирма електромоторами. Вантажівка оснащена батареєю на 1 МВт∙год і здатна проїхати понад 800 км без підзарядки.

Важливо
Зірка Голлівуду змінила Tesla на електрокар Volkswagen через політику Маска у Twitter
Зірка Голлівуду змінила Tesla на електрокар Volkswagen через політику Маска у Twitter

Цими днями серійний електрокар Tesla Semi продемонстрував свій запас ходу в реальних умовах і з повним навантаженням — маса автопотяга склала 37 тонн. Він зміг проїхати 804,5 км.

Також у сідельного тягача чудова динаміка: він розганяється до 100 км/год за 20 з навантаженням і за 5 с — без напівпричепа. Комплектація враховує два великі дисплеї в салоні й інноваційний автопілот. Пізніше з'явиться початковий варіант за $150 000 із запасом ходу понад 480 км.

Раніше Фокус повідомляв, що в Румунії згоріла знаменита новорічна вантажівка Coca-Cola. Причиною пожежі, найімовірніше, стало коротке замикання ілюмінації.

Також ми писали, що стартувало виробництво найдорожчого та найпотужнішого кросовера BMW.