Розкрито нові подробиці найдешевшого електрокросовера Volvo (фото)

електричний кросовер Вольво, електромобіль Вольво, Volvo EX30, новий Volvo EX30, електромобіль Volvo EX30
Фото: Volvo | Volvo EX30 презентують 15 червня

Volvo EX30 — компактний міський електрокросовер довжиною близько 4,25-4,3 м. У топовій версії моделі запас ходу перевищить 400 км.

Related video

З'явилася офіційна інформація про новий Volvo EX30. Найкомпактніший і найдоступніший електрокросовер Volvo презентують 15 червня. Про це СЕО Volvo Джим Роуен повідомив сайт Carsales.

Раніше до інтернету потрапили перші зображення моделі. На них електрокросовер Volvo затемнений, але видно, своїм незграбним силуетом і дизайном ліхтарів він нагадує флагманську модель EX90 (на одному з фото EX30 показаний поряд з нею).

електричний кросовер Вольво, електромобіль Вольво, Volvo EX30, новий Volvo EX30, електромобіль Volvo EX30 Fullscreen
Кросовер дизайном нагадує старшого брата Volvo EX90
Фото: Volvo

Електромобіль Volvo EX30 розробляють разом із Geely на новій платформі SEA. Її також використовує кросовер Smart #1 і саме він стане найближчим родичем шведської моделі.

Два електрокари будуть зіставні за розмірами, тобто довжина Volvo EX30 2024 становитиме приблизно 4,25-4,3 м, а колісна база — 2,75 м. Як і Smart #1, він отримає задньопривідну 272-сильну та повнопривідну 428-сильну модифікації.

Важливо
Нові спортивні електрокросовери від Renault кинуть виклик Tesla та Porsche (фото)
Нові спортивні електрокросовери від Renault кинуть виклик Tesla та Porsche (фото)

Електромобіль Smart #1 оснащений батареєю на 66 кВт∙год і має запас ходу 440 км. Очікується, що новий Volvo EX30 отримає її в топовій версії, а ось у базовому варіанті запропонують меншу батарею — місткістю не більше 50 кВт∙год. Це дозволить здешевити авто — його базова версія коштуватиме приблизно 35-40 тисяч євро.

Раніше Фокус повідомляв, що Volvo також готують електричний мінівен преміумкласу.