В Україні помітили найновіший спортивний електрокросовер Kia (фото)

новий Kia EV6, Kia EV6, електромобіль Kia EV6, кросовер Kia
Фото: Topcars UA | Перший Kia EV6 привезли до Києва

Новий Kia EV6 — зібрання кросовера Hyundai Ioniq 5. Електромобіль оснащений 325-сильною установкою, а його запас ходу перевищує 500 км.

Related video

В Україну привезли першу Kia EV6. Електричний кросовер помітили у Києві. Його фото опублікували на сторінці topcars_ua у Instagram.

Електромобіль Kia EV6 – близький родич Hyundai Ioniq 5 та перший представник нової родини моделей, побудованих на платформі E-GMP. Авто довжиною 4,68 м поєднує в собі риси кросовера та хетчбека.

електромобіль Kia EV6, новий Kia EV6, Kia EV6, кросовер Kia Fullscreen
Електрокар оснащений 325-сильною установкою
Фото: Topcars UA

Новий Kia EV6 відрізняється стрімким дизайном з довгим вигнутим капотом, високою віконною лінією та похилим дахом. На фото потрапила версія GT Line із обвісом та 20-дюймовими дисками.

Важливо
На стилі. Тест-драйв нового електрокросовера MG Marvel R
На стилі. Тест-драйв нового електрокросовера MG Marvel R

У салоні на передній панелі встановлені два дисплеї. В електрокара два багажники – 490-літровий задній та 20-літровий передній.

Електромобіль Kia EV6 запропонований у кількох версіях. Саме цей кросовер отримав два мотори з сумарною віддачею 325 к. с. та 605 Нм. Він розганяється до 100 км/год за 5,2 секунди, а його максимальна швидкість обмежена на 185 км/год. Батарея ємністю 77 кВт∙год забезпечує запас ходу 506 км.

2022 Kia EV6, новий Kia EV6, Kia EV6, електромобіль Kia EV6, кросовер Kia Fullscreen
На передній панелі встановлено два дисплеї
Фото: Kia

Цікаво, що в лінійці є ще й надпотужний 585-сильний Kia EV6 GT. Він розганяється до 100 км/год за 3,5 сек і розвиває 260 км/год.

Раніше Фокус розповідав про старшого брата EV6 – новий флагманський електрокросовер Kia EV9.

Також ми писали, що Kia готує компактний та недорогий електрокросовер.