Електрокросовер Porsche Cayenne вперше помітили на дорогах (фото)

Porsche, Porsche Cayenne, Кросовери, Новинки, Фото, Авто, Автомобілі, Електромобілі, Тести
Фото: carscoops.com | Новий Porsche Cayenne замаскували в камуфляж від моделі Macan

Новий Porsche Cayenne буде заснований на платформі Premium (PPE), як і Macan наступного покоління. Силова установка електрокросовера видаватиме понад 600 сил, а запас ходу становитиме понад 500 км на одному заряді.

Related video

Електричного наступника кросовера Porsche Cayenne вперше помітили під час тестів на дорогах. Новинка буде сильно відрізнятися від моделі поточного покоління. Про це розповіли на сайті Carscoops.

Новий Porsche Cayenne отримає змінений дизайн. Спереду з'являться компактніші фари в стилі електромобіля Taycan.

Новий Porsche Cayenne Fullscreen
Зовнішність кросовера сильно замаскована
Фото: carscoops.com

Ззаду на тестовому прототипі можна помітити фальшиві вихлопні патрубки. Так у Porsche хочуть приховати той факт, що наступний Cayenne стане електромобілем. Також ззаду з'являться нові ліхтарі, які будуть з'єднані світлодіодною смугою.

Новий Porsche Cayenne Fullscreen
Ззаду розмістили фальшиві вихлопні патрубки
Фото: carscoops.com

Новий Porsche Cayenne буде заснований на платформі Premium (PPE). На цій же архітектурі побудують кросовер Macan наступного покоління.

Важливо
Новий Porsche Macan 2024 показали на перших офіційних зображеннях (фото)
Новий Porsche Macan 2024 показали на перших офіційних зображеннях (фото)

В інтер'єрі з'явиться комбінація цифрової панелі приладів і великого дисплея інформаційно-розважальної системи. Також кросовер отримає інноваційні системи безпеки.

Новий Porsche Cayenne Fullscreen
На панелі приладів помітна назва моделі Macan
Фото: carscoops.com

З чуток, електричний Porsche Cayenne отримає літій-іонний акумулятор місткістю приблизно 100 кВт⋅год, а топова версія кросовера матиме потужність понад 600 к.с. Запас ходу становитиме понад 500 км на одному заряді.

Раніше Фокус повідомляв, що німецьке тюнінг-ательє Brabus представило пакет доопрацювань для суперкара Porsche 911 Turbo S (992).