Ford припинив випуск однієї з найпопулярніших своїх моделей: названо причини

форд фієста, Ford Fiesta, хетчбек Ford, Ford Focus
Фото: Ford | З 1976 року випущено 18 мільйонів Ford Fiesta

Ford Fiesta — одна з наймасовіших моделей за всю історію марки. З 1976 року випущено 18 мільйонів автомобілів семи поколінь.

Related video

Ford Fiesta пішов в історію. Останній екземпляр зійшов з конвеєра в німецькому Кельні сьогодні, 7 липня. Про це повідомляє видання Autocar.

Дві останні випущені Ford Fiesta відправляться в музеї. Замість хетчбека на конвеєр у Кельні стане новий електрокросовер Ford Explorer.

Ford Fiesta, хетчбек Ford, Ford Focus Fullscreen
Нинішнє покоління Ford Fiesta збирали з 2017 року
Фото: Ford

Заміна Fiesta електричним кросовером символічна — це наочне підтвердження однієї з причин відмови від моделі. Попит на хетчбеки знижується останнім часом і навіть у компактному сегменті покупці обирають кросовери.

Ще недавно хетчбек Ford Fiesta був у лідерах європейського авторинку, а тепер модель не потрапляє в ТОП-10. З цієї ж причини незабаром знімуть з виробництва і Ford Focus.

Важливо
Новий Ford Mondeo 2023 отримав бюджетну версію за ціною "Дастера" (фото)
Новий Ford Mondeo 2023 отримав бюджетну версію за ціною "Дастера" (фото)

Другою причиною відмови від моделі називають швидке впровадження нових екологічних норм Євро-7. Вони вимагатимуть встановлення дорогого обладнання, яке призведе до подорожчання бюджетних моделей. Їхня розробка просто стала невигідною й інші автовиробники також відмовляються від компактних авто.

Ford Fiesta випускали з 1976 року і всього зібрано понад 18 мільйонів авто семи поколінь — це одна з найпопулярніших моделей в історії марки. Нинішня генерація Fiesta була представлена в 2017 році.

Раніше Фокус повідомляв, що на європейський ринок вийшов новий Ford Bronco. Модель буде доступна тільки в дорогих версіях.

Також ми писали, що на продаж виставили "карликову" Ford Fiesta.