Басист і вокаліст культової рок-групи ZZ Top Дасті Гілл помер на 73-му році життя

Дасті Гілл, ZZ top, група, гітарист, фото
Фото: Facebook | ZZ Top

Члени групи повідомили, що вокаліст пішов з життя уві сні у себе вдома в Техасі.

Помер Дасті Гілл, басист і гітарист відомої американської блюз-рок-групи ZZ Top. Про це повідомляється на офіційній сторінці групи в Facebook.

"Ми засмучені сьогоднішньої звісткою про смерть нашого великого друга Дасті Гілла. Він помер уві сні в себе вдома в Г'юстоні (штат Техас)", — йдеться в повідомленні.

Звернення про те, що Дасті Гілл помер, було підписано рештою учасників колективу: гітаристом і вокалістом Біллі Гіббонсом і барабанщиком Френком Бірдом

Менш ніж за годину повідомлення отримало 140 тис. реакцій, його прокоментували 30 тис. чоловік, 178 тис. разів ним поділилися.

У повідомленні не говориться, чи продовжить ZZ Top існування без Гілла.

Помер Дасті Гілл — що відомо про музиканта?

Дасті Гілл народився в Техасі в 1949 році. Він і співзасновник ZZ Top барабанщик Френк Бірд грали в кінці 1960-х в групі American Blues. Басист став незмінним учасником ZZ Top незабаром після заснування колективу в 1969 році Бірдом і гітаристом Біллі Гіббонс. У 2004-му Гілл разом із іншими ZZ Top став членом "Залу слави рок-н-ролу" в Огайо.

Всього ZZ Top випустила 15 альбомів. Серед них — наполовину концертний, наполовину студійний альбом Fandango!, проданий тиражем більше 25 млн екземплярів тільки в США. Сім їхніх дисків, у тому числі дві збірки хітів, є платиновими або мультиплатиновими, а чотири інших — золотими.

Колектив був представлений у документальному фільмі 2019 року "That Little Ol "Band from Texas", який отримав премію Греммі за кращий музичний фільм.

Помер Дасті Гілл, ZZ Top

Нагадаємо, 26 липня помер ексбарабанщик і один із засновників культової ню-метал-групи Slipknot Джої Джордісон. На момент смерті йому було 46 років. Сім'я музиканта заявила, що він помер "мирно уві сні".

Прах лідера групи Motorhead Єна Фрейзера Кілмістер, більш відомого як Леммі, вклали в кулі та подарували його друзям. Перед кончиною артист розпорядився вчинити з його прахом саме так.