Фейкові жінки заробили $ 2,8 млн на любителях еротичних відеочатів

поліція, дівчата, переодягання
Фото: International Hub News | Поліцейські показали, як аферисти перевтілюються в дівчат

Шахраї довго спокушали клієнтів раніше, ніж ті роздягалися перед камерою, а домігшись бажаного, шантажували чоловіків, обіцяючи відправити записи колегам, родичам або друзям.

Два мільйони фунтів стерлінгів ($ 2,8 млн) заробили двоє китайців, шантажуючи чоловіків, які люблять заходити в еротичні відеочати, пише International Hub News.

Тенденція, коли інтернет-шахраї-чоловіки маскуються під жінок з фальшивою шкірою і фальшивими грудьми, щоб вступати в бесіди з клієнтами відеочатів для дорослих, набуває в Китаї загрозливих масштабів.

Людина, заходячи в чат, впевнена, що спілкується з красивою жінкою, і не підозрює про обман. Шахраї тижнями задобрюють своїх жертв, перш ніж запрошувати їх приєднатися до "голих" розмов. Вони також спонукають жертву завантажити те, що виглядає як додаток для відеочату, але насправді це шпигунське ПЗ, призначене для сканування їх телефонів і контактів електронної пошти.

веб-камера, чат, дівчина
На екрані клієнти бачили красиву дівчину
Фото: Скриншот

Потім, досягнувши мети і змусивши людину роздягнутися, зловмисники знімають оголених чоловіків і починають шантажувати їх на великі суми, обіцяючи оприлюднити записи, якщо ті не заплатять.

Поліція вже винесла офіційне попередження тим, хто причетний до таких злочинів, що поширюється по всій країні "зі швидкістю лісової пожежі". Правоохоронці навіть опублікували відео у китайській соціальній мережі Weibo, щоб розповісти людям про використовувані методи і захистити їх від аферистів.

На записі офіцери демонструють, як шахраї переодягаються в жінок, і показують, наскільки реалістичними є підстави. Так, поліцейський в бюстгальтері і нижній білизні знімає штучну шкіру, оголюючи чоловічі груди під нею. Потім відео переходить на двох чоловіків, одягнених у "штучну шкіру".

За кадром жінка-правоохоронець каже:

"Як ви думаєте, те, що ви думаєте, є тим, що ви думаєте? Хлопці, не базікайте голими. Це обман".

Правоохоронці підкреслили, що в останні роки почастішали випадки онлайн-шахрайства з використанням оголених жінок як приманки, особливо під час пандемії Covid-19. У заяві Департаменту громадської безпеки провінції Гуандун, зробленому у червні минулого року, йдеться, що у першому півріччі поліція отримала понад 9 200 повідомлень про шантаж, повʼязаних з оголеними чатами. По всій провінції були затримані 86 осіб з 10 різних мереж шахраїв.

Згідно зі звітом Global Times, у 41 судовому процесі, обвинувальні висновки за якими були оприлюднені, 2000 осіб зазнали шантажу з 2011 по 2020 рік, віддавши аферистам понад 24 мільйонів юанів ($3,73 млн).

Нагадаємо, японець видавав себе за красиву байкершу, щоб набрати більше підписників для свого блогу.