Каньє Вест знайшов спосіб зіпсувати життя Кім Кардаш'ян

Каньє Вест
Фото: Getty Images | Каньє Вест

Репер купив особняк, який розташований через вулицю від маєтку Кім Кардаш'ян, щоб бути ближче до неї та контролювати її життя.

Американський репер Каньє Вест придбав особняк у Хідден-Хіллс, який розташований по сусідству з особняком його майже колишньої дружини Кім Кардаш'ян, пише Dirt.

За відносно скромне одноповерхове житло 1955 року спорудження із чотирма спальнями, трьома ванними площею 335 квадратних метрів музикант віддав $4,5 млн, що на $421 тис. більше, ніж хотіли господарі, маловідома сім'я. На думку ЗМІ, у такий спосіб Каньє вирішив переконати власників не продавати будинок будь-кому, крім нього.

На території нового особняка Веста є невелика гостьова студія зі ще однією спальнею та повністю обладнаною ванною кімнатою, що примикає до гаража, стайні, великий басейн. Кухня в будинку була реконструйована у 2005 році і включає просторий острів, гранітні стільниці, кілька звичайних духовок і посудомийну машину.

Не менш красиво маєток виглядає зовні, попри всю простоту, а газон перед будинком нещодавно був замінений на посухостійкий AstroTurf.

Попри те, що нещодавно Каньє придбав особняк у Малібу майже за $60 млн за пів години їзди від будинку сімейства Кардаш'ян, тепер він вирішив підібратися максимально близько до Кім, яку планує повернути будь-якою ціною.

Минулого місяця, жертвуючи обіди на честь Дня Подяки Лос-Анджелеської місії, Вест заявив, що планує "знову зібрати свою сім'ю" та відновити стосунки з колишньою дружиною Кім Кардаш'ян. Він додав, що, якщо не зможе повернутися до будинку своєї сім'ї, то придбає будинок по сусідству, що й зробив.

Наразі Кім Кардаш'ян разом із чотирма дітьми живе у величезному маєтку в Хідден-Хіллс, який був збудований за роки шлюбу з Вестом. Ще у жовтні Кардаш'ян заплатила Каньє $23 млн, викупивши його частину маєтку.

Нагадаємо, Кім Кардаш'ян, яка в лютому подала на розлучення з Каньє Вестом, нещодавно вирішила позбутися прізвища Вест. Зараз вона насолоджується новими стосунками з коміком Пітом Девідсоном, якому Каньє вже погрожував.