Підчепити ковід на українських авіалініях? Легко!

Якщо ви ще не щеплені двома дозами вакцини і можете поки нікуди не літати — не літайте. Ризик того не вартий. Протиепідемічні заходи, що застосовуються в українських аеропортах і літакахце профанація.

Фото: Голос UA
Related video

Перевірив на власному досвіді: усі так звані "протиепідемічні заходи", які застосовуються в українських аеропортах і літаках — хрінь собача. Вони ні від чого не можуть захистити в принципі, а якщо б і могли, то на них усе одно всі забивають болт.

Сиджу в аеропорту, чекаю на посадку. З антропологічного інтересу дивлюся на песець навколо. А песець твориться по повній програмі. Натовп абсолютно без дистанції. У масках десь чверть (!). Персоналу та охороні наплювати абсолютно епічним чином. Мужик без маски сів поруч на позначене стрічкою місце, хоча поруч вільних місць — повно.

Потрібен буддистський спокій (виходить так собі).

1) При посадці на літак у Борисполі не перевіряють справжність тесту ПЦР Можна показати абсолютно будь-який папірець, роздрукований на принтері — головне, щоб збігалися прізвище та дата. Усе.

2) Тест не вимагають від тих, хто летить транзитом до країн, де він не потрібен для в'їзду. У підсумку, в одному салоні летять, як люди з тестами у Францію, так і без тестів кудись транзитом у Тмутаракань, що зводить сенс цих тестів до нуля.

3) У Борисполі повна вакханалія. Правильно надіті маски десь на кожному п'ятому, дистанції немає в принципі. Тиснява, задуха. Персоналу та охороні абсолютно плювати на все це, більше того, сам персонал через одного в масках на бороді.

Важливо
Ковід-профанація: як насправді дотримуються заходи безпеки на українських авіарейсах

4) У літаку Fly UIA стюардесам було тупо по барабану, що частина людей сиділа з масками під носом, а мужик у моєму ряду весь політ натужно кашляв. Може, звичайно, у нього просто фарингіт або кашель курця, але не повинні вони як мінімум поцікавитися? Людина летить з явними симптомами респіраторного захворювання, але всім що? Правильно, на-с-ра-ти.

5) Для в'їзду у Францію від мене зажадали заповнити два страшного змісту папірці, де я підписався під згодою на будь-які медичні обстеження, на самоізоляцію протягом 7 днів (якщо на кордоні це зажадають) і на зобов'язання здати ПЦР після закінчення цього терміну. Вгадайте, як перевіряли ці папери? Правильно, про них навіть не згадали.

6) У Франції точно так само ніхто не перевірив справжність ПЦР-тесту. Тупо звірили прізвище і дату. Годиться будь-яка роздруківка на кольоровому принтері з прифотошопленою датою і не треба витрачати 1000+ грн.

Зашибісь, я вважаю, просто феєрично розумно пускати до себе без перевірки людей з країни, де тести купують у переході.

Однак, у самій Франції дисципліна вже є. В аеропорту весь персонал без винятку в масках і респіраторах. У Парижі в метро і на вокзалі в правильно одягнутих масках 95%. У поїзді в масках поголовно всі, крім маленьких дітей.

Тільки це їм не сильно допоможе, якщо пускати в країну нехлюїв з таких ковідних розсадників, як Україна, поки тотально все населення не щеплено.

Загалом, повторюся: якщо ви не щеплені двома дозами та можете поки нікуди не літати — не літайте. Ризик того не вартий.

Мені ж залишається сподіватися на захист від першої дози і на те, що той мужик у літаку кашляв не від ковіду...

Першоджерело.

Публікується за згодою автора.