П'ята поразка Путіна: задихніться своїм газом і подавіться своїми ракетами

"1 березня 2023 року Путін зазнав п'ятої великої поразки з дня повномасштабного вторгнення — Україна перемогла його зимовий терор. Але було ще чотири великі поразки. І я готовий їх назвати". Думка.

поразка Росії, п'ять поразок Росії, путін програв
Фото: Global Look Press | "Ми вистояли найважчу в своїй історії зиму. Нам було холодно і темно, але ми були незламні".
Related video

Ми вистояли найважчу в своїй історії зиму. Нам було холодно і темно, але ми були незламні. Разом з нами пліч-о-пліч стояли партнери зі своєю допомогою. Переміг і ЄС, який всупереч московському реготу також не замерз без російського газу. Росії одна порада: задихніться своїм газом і подавіться своїми ракетами. Отже, це п'ята поразка.

Перша поразка була тоді, коли ми з перших хвилин наступу не дали Путіну паралізувати нас страхом.

Друга — коли ми зірвали план російського бліцкригу. Україна не впала ні за три дні, ані за сім, ані за місяць, ані за рік. І ніколи не впаде.

Третьої поразки ми завдали РФ на дипломатичному фронті: світова коаліція за Україну, резолюції, ізоляція, потоки зброї, санкцій, енергетичної, фінансової та гуманітарної допомоги Україні.

Четверта поразка — втрата Росією великої кількості окупованих територій України внаслідок ефективних дій та контрнаступів ЗСУ і решти Сил оборони України.

До остаточної перемоги ще важкий шлях. Але ми з вами вже знаємо як перемагати. Маємо щодня працювати на неї та вірити в Україну.

Дмитро Кулеба, поразка росії, п'ять поразок росії, путін програв, кулеба, дмитрій кулеба, подавитеся своїм газом і своїми ракетами, подавіться газом, подавитеся ракетами, Дмитро Кулеба міністр закордонних справ України Fullscreen
"Перша поразка Путіна була тоді, коли ми з перших хвилин наступу не дали Путіну паралізувати нас страхом"
Фото: Facebook Дмитро Кулеба

Джерело

Важливо
Франція та Німеччина стали в позу "перемовин". Путін аплодує стоячи
Франція та Німеччина стали в позу "перемовин". Путін аплодує стоячи