Instagram заблокував сторінку "уряду" окупованого Севастополя

Інстаграм, Крим, Севастополь
Фото: cnet.com | Instagram заблокував сторінку "уряду" Севастополя

За словами окупантів, дії адміністраторів соцмережі призвели до втрати близько 10 тисяч підписників.

У середу, 3 листопада, адміністрація Instagram заблокувала сторінку "уряду" окупованого Росією Севастополя. Про це повідомляє російське агентство "Інтерфакс" із посиланням на "керівника управління інформаційної політики" міста Ірину Юхіну.

За її словами, причиною блокування облікового запису стала надмірна активність у коментарях до публікацій.

"Причина – надто багато відповідей на коментарі користувачів, соцмережа називає це надмірною активністю. Сторінку, на жаль, відновити не вдалося – ми втратили понад 10 тисяч підписників", – сказала представниця окупаційної адміністрації, додавши, що у зв'язку з цим було вирішено завести нову сторінку.

Інформацію про блокування сторінки видання оприлюднило о 12.56 за київським часом. Тоді при спробі перейти на адресу облікового запису на екрані з'являлося повідомлення такого змісту: "На жаль, ця сторінка недоступна. Можливо, ви скористалися недійсним посиланням або сторінку видалено".

Уряд Севастополя, Крим, Інстаграм
Скріншот облікового запису "уряду" Севастополя станом на 12:56

Проте станом на 16:57 на обліковий запис можна безперешкодно зайти — жодних ознак його видалення до цього моменту не було.

Уряд Севастополя, Крим, Інстаграм
Скріншот облікового запису "уряду" Севастополя станом на 16:57

У зв'язку з цим невідомо, чи дійсно сторінку було видалено, чи адміністрація соціальної мережі тимчасово обмежила доступ до неї через надмірну активність у коментарях. Самі окупанти відновлення акаунту поки ніяк не прокоментували.

Нагадаємо, у 2018 році Instagram двічі блокував сторінку глави Чечні Рамзана Кадирова, проте наразі його обліковий запис доступний.

Раніше Фокус повідомляв, як компанія Apple виправила карти України в додатку Apple Music for Artists, на яких окупований Крим зображався як частина Росії. Однак, потім виправила свою помилку, визнавши анексію півострова РФ.