Як принцеса Діана. Екс-коханка іспанського короля заявила про погрози на свою адресу

Хуан Карлос, Корінна Сайн-Вітгейштейн
Фото: royalfamily.news

Глава іспанської розвідслужби намагався повернути важливі документи, що зберігалися у коханої короля, якого підозрюють у корупції.

Related video

Корінна Сайн-Вітгенштейн (Ларсен), яка у 2004–2012 роках була коханкою короля Іспанії Хуана Карлоса I, заявила про те, що глава розвідслужби (CNI) Фелікс Санс Ролдан натякнув їй, що вона може повторити долю принцеси Діани, передає The Daily Mail.

Про це жінка розповіла під час відеодзвінка з засідання суду над колишнім начальником поліції Хосе Мануелем Вільярехо, якого звинуватили у неправдивому затвердженні та наклепі про те, що генерал Санс Ролдан погрожував вбити міс Ларсен.

За її словами, генерал у травні 2012 року за наказом монарха натякав про це їй та її дітям на зустрічі у лондонському готелі Connaught, коли намагався повернути фінансові документи.

"Головне попередження — не розмовляти зі ЗМІ. Генерал озвучив різні умови та інструкції, рекомендації, яких я повинна дотримуватися. І він сказав, що якщо я не піду за ними, він не зможе гарантувати мою фізичну безпеку або фізичну безпеку моїх дітей", — повідомила вона. Жінка додала, що слова глави CNI налякали її, а зустріч була організована за "прямим бажанням" самого короля.

Корінна Сайн -Вітгенштейн, Хуан Карлос Fullscreen
Хуан Карлос і Корінна Сайн-Вітгенштейн
Фото: noticia.ru

Того ж самого дня вона вилетіла до Швейцарії і, увійшовши в сімейну квартиру в Альпах, знайшла книгу про загибель Діани у 1997 році в автокатастрофі у паризькому тунелі. Через кілька годин, уночі, їй зателефонував анонім і сказав: "Між Монако і Ніццою багато тунелів". Усе це вона розцінила як очевидний факт погроз на її сторону.

Колишня коханка короля розповіла, що документи, які намагався повернути тепер уже глава розвідслужби, вона отримала під час відносин з королем, що закінчилися за два роки до його зречення від престолу. У конфіденційних паперах була інформація про фінансові та ділові відносини монарха і королівського двору, які були потрібні службам безпеки.

Зі свого боку Санс Ролдан відкинув звинувачення у тому, що він погрожував міс Ларсен.

Хуан Карлос I Бурбонский у 2014 році зрікся престолу на користь сина Феліпе. Як почесний король, він все ще був зайнятий офіційними зустрічами, торговими поїздками і міжнародними поїздками, особливо на Близький Схід. Саме ті дуже тісні контакти Хуана Карлоса на Близькому Сході стали предметом пильної уваги, особливо з боку прокуратури. Судове розслідування почалося після того, як стали надбанням громадськості запису за участі поліцейського Хосе Мануеля Вільярехо. Він записував на плівку всі свої розмови з багатими і впливовими, зокрема з Корінною у 2015 році. Остання ніколи офіційно не підтверджувала, що це вона була на записи. Але одкровення з цих плівок були сенсаційними і стали каталізатором для початку розслідування у Швейцарії, а останнім часом і в Іспанії.

Хуан Карлос, король Іспанії Fullscreen
Колишній король Іспанії Хуан Карлос I Бурбонский

8 червня минулого року у Верховному суді Іспанії заявили про проведення розслідування для зʼясування ролі колишнього короля країни Хуана Карлоса I у справі про корупцію. Як пише Reuters, йдеться про справу, повʼязану з будівництвом Іспанією високошвидкісної залізниці у Саудівській Аравії. Високошвидкісна залізниця між Меккою і Медіною, побудована декількома іспанськими компаніями, була відкрита у жовтні 2018 року. Вартість проєкту склала 6,7 мільярдів євро. Ларсен заявляла, що король отримав комісійні завдяки будівництву. Йшлося про 100 мільйонів доларів, з яких близько 65 мільйонів король переказав своїй коханці. З огляду на отримані гроші Ларсен також виявилася у полі зору поліції, і в Швейцарії вона знаходиться під слідством.

Нагадаємо, у серпні 2020 року екс-король Хуан Карлос I покинув батьківщину на тлі корупційного скандалу. Колишній король перебрався в Абу-Дабі, де зупинився в одному з найдорожчих готелів світу.

Раніше колишній король написав своєму синові, нинішньому королю Іспанії Філіпу VI, про рішення покинути країну через причини особистого характеру.

У березні 2020 року 52-річний Філіп VI відмовився утримувати свого батька і виплачувати йому щорічно грант у 194 тисячі євро. Також він відмовився від його спадщини.