"Багато привидів": історія моторошного замку, який змушує відвідувачів тікати (фото)

міська легенда, мисливець на привидів, привид, привид, полтергейст, графиня, Біла леді, леді, що переслідує Гврич
Фото: Hogyncymru | Вініфред, графиня Дандональдська, чий привид, як кажуть, переслідує Гврич

Тоні Фергюсон, який відвідав сотні "моторошних місць", заніс замок Гвріч до десятки найпримарніших будівель, у яких йому довелося побувати. Міські легенди свідчать, що всередині мешкає безліч вороже налаштованих привидів колишніх жителів.

Related video

Досвідчений мисливець за привидами Тоні Фергюсон стверджує, що войовничо налаштовані полтергейсти, що мешкають у замку Гвріч в Уельсі, де знімалася програма "Я — знаменитість", зажадали, щоб він пішов, тому що він англієць. Про це пише Daily Star.

Дослідник, який відвідав сотні "моторошних місць", заніс замок Гвріч до десятки найпримарніших будівель у Великій Британії після того, як він побував усередині. Тоні стверджує, що чув, як можливі привиди говорили незрозумілою йому мовою — імовірно, валлійською — перш ніж дали зрозуміти, що хочуть, щоб він пішов...

"З того моменту, як я увійшов, я почав почуватися погано і ніби мені не раді. Скептик у мені пішов перевірити місце, звідки долинали звуки, але виявив, що там нічого немає", — сказав він.

Видання зазначає, що міська легенда свідчить, що графиня Дандональдська, також звана "Біла леді", досі мешкає в замку після нещасливого шлюбу і смерті в 1924 році. Серед інших незвичайних явищ — привид дівчини-служниці, яка впала з коня і померла на території замку. Також бачили колишніх єгерів та інших співробітників, а в "відьомському колі" замку, де, вочевидь, проходив шабаш чаклунів, іноді чути звуки кроків і гілок, що ламаються.

Замок із привидами, замок, привид, полтергейст, каплиця, міська легенда, мисливець на привидів, привид, Fullscreen
Голос, який, як стверджує Тоні, він чув і записав на відео, був чоловічим і "глибоким"
Фото: Tony Ferguson Ghost Whisperer

Деякий час на початку 20 століття місцеві жителі були в жаху від "безголового монстра". Але, мабуть, найвідомішим страховиськом Гврича є "Леді в червоному" — жінка з кучерявим світлим волоссям, яка носить старомодну червону сукню та білу шаль. Кажуть, що вона вимагає, щоб відвідувачі "забиралися геть".

Голос, який, як стверджує Тоні, він чув і записав на відео, був чоловічим і "глибоким". За словами чоловіка, він є скептиком, який відвідує об'єкти, щоб розвінчати старі історії про привидів, але він залишився здивований величезною кількістю паранормальної активності в замку Гврич.

Замок із привидами, замок, привид, полтергейст, каплиця, міська легенда, мисливець на привидів, привид, Fullscreen
Залишаючи замок дослідник зустрів тільки одного співробітника
Фото: Tony Ferguson Ghost Whisperer

Відвідавши замок пізно ввечері в неділю (2 липня), чоловік сказав, що попрямував до кімнати, розташованої високо в замку, яку називають каплицею.

"Я почав ставити запитання, пов'язані із замком. Потім я почав чути удари з тієї частини кімнати, яка закрита для відвідувачів. Коли я почула кроки, що йдуть до дверей, я схопила фотоапарат і вибігла, але там нікого не було. Це змусило мене задуматися, як і голоси та стукіт, які я чув раніше. Багато голосів були мовою, яку я не розумів, тому не міг розібрати, що мені говорять. Я припустив, що це була валлійська мова. Я повернувся в кімнату каплиці й поставив запитання: "Вам не подобається, що я тут, тому що я англієць?". Я отримав негайну відповідь із гуркотом. Я запитав, чи хочуть вони, щоб я пішов. Глибокий чоловічий голос сказав: "Іди!". З поваги я покинув замок", — розповів він.

Уже покидаючи замок, дослідник зустрів тільки одного співробітника на своєму шляху, який розповів йому, що чує ті самі звуки й голоси постійно.

Раніше Фокус писав, що в Британії секретний особняк з двома галереями захований у всіх на виду. Житло має свою довгу і не просту історію. Довгі роки будинок перебував у поганому стані. Сьогодні будівля I класу, побудована в 1704 році, управляється самоокупною благодійною організацією.

Також повідомлялося, що покинуте сто років тому британське село досі популярне. Містечко Талісарн, яке колись використовували шахтарі з видобутку сланцю, вже занедбане понад 100 років. Його населення було переселено далі на захід Уельсу, де і сьогодні проживає близько 2 000 осіб.