Нові китайські автомобілі виявилися безпечнішими за сучасні європейські моделі (відео)

Мінівен Maxus MIFA 9 продемонстрував хороші результати у краш-тестах
Фото: скриншот / YouTube | Мінівен Maxus MIFA 9 продемонстрував хороші результати у краш-тестах

Нові автомобілі з Китаю заробили максимальні 5 зірок у краш-тестах EuroNCAP. Водночас, низка моделей французького та німецького виробництва не змогли отримати високих оцінок.

Related video

Китайські автомобілі продовжують руйнувати стереотипи та знову приємно здивували у краш-тестах EuroNCAP. Моделі з Піднебесної виявили себе краще, ніж деякі сучасні авто європейського виробництва. Про це повідомляє офіційний сайт EuroNCAP.

Краш-тест Maxus MIFA 9

Для випробувань обрали китайські моделі, які вже продаються в Європі, або незабаром з'являться там. Краш-тести пройшли кросовер Chery Omoda 5, мінівен Maxus MIFA 9, а також новий електрокар MG 4, який збирається на підприємстві в Китаї. Усі вони отримали максимальні п'ять зірок від EuroNCAP.

Особливо добре виступив новий Maxus MIFA 9 (у деяких країнах він також продається під британською маркою LDV). Мінівен заробив 93% за захист дорослих і 89% — за безпеку дітей. А Chery Omoda 5 має високу оцінку за пристрої безпеки — 88%.

Важливо
Названо найбезпечніші автомобілі на українському ринку
Названо найбезпечніші автомобілі на українському ринку

Водночас, низка європейських моделей не змогли отримати 5 зірок EuroNCAP. На "четвірку" виступили кросовери Ford Puma та Peugeot 4008, а також мінівен Volkswagen Touran. У всіх трьох авто помічено слабкий захист грудної клітки водія, а також недостатньо ефективну роботу систем активної безпеки.

Крш-тест MG 4

Китайські моделі не вперше одержують високі оцінки на краш-тестах EuroNCAP. Раніше добре проявили себе електричний кросовер BYD, моделі від концернів Great Wall та Geely.

Також Фокус повідомляв, що нова Toyota Camry 2022 несподівано провалила краш-тест.