Ціна $20 000 і запас ходу 400 км: розсекречено найдоступніший електрокар Hyundai (фото)

Hyundai Ioniq 2, новий Hyundai Ioniq, електромобіль Hyundai Ioniq, кросовер Hyundai, електромобіль Hyundai
Hyundai Ioniq 2 досягає всього 3,6 м завдовжки

Hyundai Ioniq 2 — електричний варіант мініатюрного 3,6-метрового кросовера Casper. Футуристичний дизайн авто витриманий у дусі Hyundai Kona та Staria.

Related video

Опубліковано перше зображення Hyundai Ioniq 2. Компактний електричний кросовер має бути представлений наприкінці нинішнього або початку наступного року. Про це повідомляє сайт Monograph.

Ioniq 2 — електрична версія мініатюрного кросовера Hyundai Casper. Автомобіль досягає всього 3,6 м завдовжки й 1,6 м завширшки при колісній базі 2,4 м.

За дизайном електромобіль Hyundai Ioniq 2 значно відрізняється від бензинового побратима. Його передня частина виконана в дусі старшого брата Hyundai Kona та мінівена Staria. На всю ширину кузова проходить тоненька діодна смуга. Крім того, кросовер отримав висувні ручки дверей.

Важливо
Hyundai показали авангардного конкурента Skoda Octavia та Toyota Corolla (фото)
Hyundai показали авангардного конкурента Skoda Octavia та Toyota Corolla (фото)

Салон Hyundai Ioniq 2 2024 року не показали, але відомо, що електрокар отримає віртуальну панель приладів і 8,0-дюймовий сенсорний дисплей. Задні сидіння отримають горизонтальне регулювання та кут нахилу спинок, що змінюється.

Характеристики Hyundai Ioniq 2 поки що не розголошують. Заявлено лише, що запас ходу електрокара становитиме близько 400 км. Також відомо, що кросовер буде дещо дорожчим за бензинову модель, але все одно залишиться доступним — його ціна складе приблизно 20 000 доларів.

Раніше Фокус повідомляв, що Hyundai також готують недорогий електрокросовер Creta.

Також ми писали, що автомобіль Hyundai Sonata пройде серйозну модернізацію.