Співробітники держохорони не впускають до будівлі КСУ Тупицького

Конституційний суд, Тупицький, олександр Тупицький, ДСО, ксу
Фото: delo.ua

На робочі місця не можуть потрапити й кілька суддів.

Related video

Співробітники Управління держохорони відмовилися пропускати Олександра Тупицького до Конституційного суду. Крім того, кілька суддів КСУ теж не можуть потрапити на свої робочі місця. Про це повідомила глава прес-служби суду Мар'яна Гайовська-Ковбасюк, передає PavlovskyNews.

За її словами, суддів не пускали спочатку на подвір'я, а зараз у саму будівлю.

Конституційний суд, Тупицький, олександр Тупицький, ДСО, ксу Fullscreen

Раніше Управління держохорони повідомило "Судово-юридичної газети", що ніяких розпоряджень щодо недопуску Тупицького в будівлю КСУ не надходило.

"Інформація, яка поширюється в деяких ЗМІ, про заборону доступу Глави КСУ Олександра Тупицького у приміщення Конституційного Суду України не відповідає дійсності", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 7 жовтня у КСУ ухвалили рішення, яке скасовує статтю про незаконне збагачення. Через це була заблокована робота НАПКА і визначення переможців на місцевих виборах. Після цього президент Зеленський звернувся до Венеціанської комісії з проханням дати оцінку рішенням КСУ. Венеціанська комісія опублікувала терміновий висновок щодо ситуації з КСУ.

Після цього нардепи проголосували за повернення кримінальної відповідальності і відновила повноваження НАПКА.

Повідомлялося, що Зеленський, скликав засідання РНБО, на якому обговорив ситуацію з Конституційним судом. Після цього він видав указ, яким відсторонив Тупицького з посади на два місяці. Конституційний суд відповів заявою, назвавши указ "нікчемним".