В інтернеті з'явилися фото 40-річного Марадони в ліжку із 16-річною дівчиною

Дієго Марадона
Фото: The Sun | З'явилися фото Марадони в ліжку із 16-річною дівчиною

Знаменитий футболіст стає жертвою скандалів навіть після своєї смерті.

Related video

З'явилися фотографії, які підтверджують, що легендарний Дієго Марадона у віці 40 років перебував у стосунках із 16-річною дівчиною.

Ймовірно, кубинка, якій зараз 37 років, сама продала фотографію журналістам, щоб підтвердити факт, що вона була дівчиною легендарного футболіста.

Дієго Марадона Fullscreen
Дієго Марадона і його 16-річна дівчина
Фото: infobae.com

На початку жовтня колишня дівчина Марадони Мевіс Альварес розповіла про подробиці про стосунки з футболістом.

Альварес розповідала, що Дієго Марадона погано до неї ставився протягом стосунків — бив її і тягав за волосся. На той момент дівчина була неповнолітньою — їй було 16.

Швидше за все, йдеться про період життя Дієго Марадони на Кубі з 2000 по 2004 рік, коли він лікувався у Фіделя Кастро від наркозалежності, але все ще перебував в офіційних стосунках зі своєю дружиною.

Також дівчина розповіла історію, що одного разу Марадону заарештували за бійку в клубі, але потім відпустили, коли дізналися, хто це саме. Після цього поліцейський, який заарештував Марадону, був покараний.

Крім цього, Альварес зізналася, що Марадона змушував її вживати наркотики і вимагав, щоб вона зробила операцію зі збільшення грудей. Також дівчина розповідала, що одного разу до них додзвонилася офіційна дружина Марадони, вона взяла слухавку, через це футболіст розлютився і сильно її побив. Марадона приховував під час свого перебування на Кубі, що має дружину і коханку. Дівчина тоді не могла розповідати про те, що відбувається, оскільки була впевнена, що Марадоні за це нічого не буде, а в неї можуть бути проблеми.

Нагадаємо, Дієго Марадона помер 25 листопада 2020 року на 61-му році життя.