Киянам запропонували здати інтимні іграшки на переробку заради бонусів

Сортувальна станція "Україна без сміття"
Сортувальна станція "Україна без сміття"

Володар приладу, який йому набрид, може не тільки позбутися від нього без шкоди для екології, а й вигідно купити новий.

Українцям запропонували відправити старі інтимні іграшки на утилізацію в Києві. Подробиці повідомив портал "The Village".

До 31 березня всі охочі можуть здати секс-іграшки на сортувальній станції "Україна без сміття", яка розташована на вулиці Саперно-Слобідській, 25 і працює з вівторка по неділю. Натомість власник отримає знижку 15% на покупку будь-яких нових пристосувань від німецької компанії Fun Factory, вона діятиме рівно рік з моменту оформлення.

Щоб взяти участь в екологічній акції, необхідно:

  • витягнути з іграшки батарейки або акумулятор;
  • покласти предмет у спеціальну бочку на станції сортування;
  • відсканувати qr-код на бочці;
  • заповнити Google-форму.

Батарейки та акумулятори можна окремо здати на переробку, залишивши їх у боксах в "Епіцентрі", "Новій лінії" та WOG, скоро така можливість з'явиться в магазинах JYSK.

Першу сортувальну станцію першу станцію сортування сміття «Україна без сміття» відкрили у 2017 році, а зараз вона приймає 40 типів відходів. Другу точку збираються відкрити на ВДНГ в Києві, у грудні 2020 роки вже підписали договір про початок будівництва.

Раніше колишня помічниця голови ЦВК Анжела Єфременко потрапила в скандал з іграшками після Дня святого Валентина. У Facebook-блозі під псевдонімом Bad Mama вона розповіла про вібратор, який їй подарували на честь свята. Вона поскаржилася на зламаний прилад і в подробицях описала спроби полагодити його разом із хлопцем. Після цькування в соціальних мережах вона оголосила, що вирішила звільнитися заради відкритості та спокою колег.

Радник глави Офісу президента Тимофій Милованов прокоментував скандал з Яременко та заступився за неї в ефірі телеканалу "Україна 24". На його думку, дівчина не зробила нічого поганого. Більш того, у цивілізованих країнах таким висловлюванням не надають великого значення.

"Це нормально — мати вібратор. Нічого такого тут немає. Це просто показує відсталість частини нашого суспільства в плані сексуальної освіти", — підкреслив представник ОП.