Гола фотосесія в Дубай: моделі розповіли про ще одну українку, якій загрожує суд

Фотосесія в Дубаї, моделі
Учасниці оголеної фотосесії в Дубаї

За словами учасниць голої фотосесії в Дубай, одну дівчину до сих пір утримують через справу за тим же судовим позовом.

В Об'єднаних Арабських Еміратах залишилися дві українки, яких депортували з країни після скандалу з відвертим фото на балконі готелю. Про це вже звільнені дівчата розповіли в Instagram.

Ірина та Діана в прямому ефірі прокоментували ситуацію, яка сталася в Дубаї через оголену фотосесію. За словами моделей, зараз одна з колег лікується від коронавірусу, а іншу затримали в рамках нової справи.

"Ми не знаємо, що з нею буде. Сподіваємося, що вона повернеться і дасть про себе знати. На одну дівчинку відкритий той же позов, тільки окремо. Оскільки почався Рамадан, не можна судити, але ми сподіваємося, оскільки нас відпустили, то її теж депортують. Що вона не буде довго сидіти, оскільки це реально пекельне місце", — заявили дівчата.

Вони додали, що тепер шкодують про свою витівку на балконі в Дубаї. На думку моделей, вони сповна заплатили, переживши увʼязнення в арабській в'язниці.

"Ми не розуміли, що через голу ж*пу може бути стільки проблем. Зрозуміло, що це в Арабських Еміратах, особливості культури — тепер ми це шалено розуміємо, каємося. Ми заплатили за це вісьмома днями в пеклі", — підкреслили українки.

3 квітня з'явилося відео, на якому більше десятка дівчат позували голими на балконі готелю Dubai Marina. Місцева поліція заарештувала їх за підозрою в непристойній поведінці на публіці та поширенні відвертих матеріалів у соцмережах.

Раніше стало відомо, що 11 українок депортували з ОАЕ після скандальної фотосесії в Дубай. За словами прес-секретаря МЗС України Олега Ніколенко, дівчата повернулися на батьківщину 12 квітня, а ще одну учасницю скандалу вишлють з країни після одужання від коронавірусної інфекції. Всім їм заборонено відвідувати Арабські Емірати. Олег Ніколенко наголосив, що моделі отримали мінімальне покарання, адже їх могли відправити на півроку до в'язниці.