Автори

Дмитро Чабан

Всього: 15 публікацій
  • 1 квітня, в день, який завжди був наповнений теплими посмішками, дружніми розіграшами, жартами та гумором, Фокус склав свій ТОП бандеромобілів, які, як стверджує російська пропаганда, беруть участь у війні з Росією.

  • У часи повального захоплення кросоверами, підживленого станом наших доріг, ми якось забуваємо про емоції та переваги, які дарують стильні легкові універсали. Фокус вирішив нагадати про них, взявши на тест-драйв Volvo V60.

  • MG HS несе на своїй емблемі логотип легендарної англійської компанії Morris Garages, збирається в Китаї, але у відчуттях та русі не відрізняється від європейських авто. Фокус розібрався, що є флагманським кросовером компанії MG у наших реаліях.

  • Пікапи мають своєрідний шарм. Але що за ним ховається і чим зручні такі авто? Про різні покоління Toyota Hilux є відгуки по всьому світу. А Фокус взяв на тест-драйв оновлений пікап, щоб винести свій вердикт та подивитися, на що здатний новий двигун Toyota Hilux 2020 після оновлення.

  • Одна тільки назва – CUPRA Formentor – чого варта! Не одна людина, яка його чула, на якийсь час здивовано впадала в ступор, конвульсивно намагаючись збагнути, що ж це за "звір" такий. А "звір" ще той — у виконанні VZ (від іспанського Veloz — швидкий) це справжній хижак.

  • Яке підводне каміння приховує автоцивілка і що ще можна зробити, щоб фінансово максимально убезпечити себе на випадок ДТП. Фокус розкриває підводні камені, проблеми та приховані ризики, розповідає про особливості та нові продукти ОСАЦВ 2021 року.

  • Новий Volvo XC40 Recharge запускається і вимикається дупою замість звичної кнопки, свою прошивку оновлює повітрям і багато в чому поводиться як смартфон. Фокус розібрався, наскільки це зручно та скільки електромобіль Вольво ХС40 в Україні реально проїжджає на одній зарядці.

  • Під час тест-драйву найновішої версії Toyota Land Cruiser 300 GR Sport Фокус дізнався, за рахунок чого позашляховик став інтелектуальнішим та інтелігентнішим і чому саме ця модифікація є одночасно найспортивнішою і позашляховою.

  • Восени всіх автомобілістів турбує питання заміни літніх шин на зимові. Фокус розібрався, коли ставити зимові шини, скільки коштує поміняти шини у 2021 році та як правильно зберігати шини взимку.