Адвокат з Індії подала в суд на принца Гаррі за порушення обіцянки одружитися з нею

принц Гаррі, герцог Сассекському, онук королеви
Принц Гаррі, швидше за все, навіть не підозрює про існування індійської "нареченої"

Жінка стверджувала, що під час листування в соціальних мережах принц Гаррі нібито запропонував їй вийти за нього заміж.

Індійський адвокат на ім'я Палвіндер Каур подала позов до Високого суду Пенджабу і Харʼяни з вимогою притягнути до відповідальності принца Гаррі, який нібито зробив їй пропозицію, але так і не одружився, передає The Daily Mail.

Жінка написала в заяві, що герцог Сассекський, якого вона чомусь називає Гаррі Міддлтон, зв'язався з нею в соціальних мережах і в ході листування запропонував їй вийти за нього заміж.

Вона також просила індійську владу видати міжнародний ордер на арешт принца, щоб поліція Сполученого Королівства могла затримати Гаррі і змусити його виконати свою обіцянку про шлюб "без подальших зволікань".

принц Гаррі, позов, суд, Індія
Фото: Скриншот

У ході судового розгляду Палвіндер зізналася, що жодного разу в житті не була у Великобританії, не зустрічалася і не знайома особисто з онуком королеви. Вони спілкувалися "наосліп" електронною поштою і в соціальних мережах.

Жінка пояснила, що зважилася подати позов після того, як написала принцу Чарльзу про те, що Гаррі заручений з нею і не виконує свою обіцянку одружитися. Звісно, на подібне послання відповіді не було, що і підштовхнуло громадянку Індії відправитися в суд.

Суд відхилив позов, мотивувавши це тим, що немає ніяких доказів того, що з нею спілкувався особисто принц Гаррі, і назвав претензії "ні чим іншим, як фантазіями мрійниці про заміжжя з герцогом Сассекським".

Співробітники суду також спробували переконати заявницю не вірити всьому, що їй пишуть в інтернеті, пояснивши, що в соціальних мережах існує багато фальшивих профілів, на які не можна покладатися як на доказ того, що розмови були з реальними людьми:

"Це загальновідомий факт, що підроблені акаунти створюються на різних сайтах соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter тощо. Існує велика ймовірність того, що так званий принц Гаррі може сидіти в кіберкавʼярні якогось міста чи села в Пенджабі" .

Створені фальшиві профілі для того, щоб часто обманювати жертв, пропонуючи романтичні обіцянки, відомі як кетфішінг.

Тим часом принц Гаррі, справжній, прилетів до Великобританії, щоб провести в останню путь свого діда, герцога Единбурзького. Чоловік королеви помер 9 квітня у віці 99 років. Меган Маркл залишилася в США і не супроводжувала чоловіка.