Ірина Шейк показала, як прищеплює дочці хороший смак (фото)

Ірина Шейк, супермодель
Фото: Instagram/irinashayk | Ірина Шейк

Мама, яка дружить з багатьма знаменитими дизайнерами одягу, уважно стежить за останніми трендами, зокрема і в дитячій моді.

35-річна російська супермодель зі світовим ім'ям Ірина Шейк, схоже, готує гідну наступницю в особі власної 4-летей дочки Леї, якій з ранніх років прищеплює почуття стилю і вдягає у брендові речі.

Так, знаменитість учергове помітили на вулицях Нью-Йорка під час прогулянки з дівчинкою. І мама, і дочка були одягнені в однакові тренчі від Burberry, а на дівчинці була і панамка у фірмових кольорах бренду.

Ірина доповнила свій образ невеликою коричневою сумкою і босоніжками на плоскій підошві в тон.

Попереднього разу супермодель одягла Лею в плаття з шифону з леопардовим принтом, підібравши під колір одягу і взуття, а в якості аксесуарів Ірина одягла дочці шпильки з вушками, щоб завершити образ "хижачки".

Примітно, що у своєму Instagram Ірина вкрай рідко ділиться знімками з дитиною, не бажаючи привертати зайву увагу до неї. Замість цього вона із задоволенням публікує кадри з фотосесій, відверті відео і знімки, де доводить, що у свої 35 років залишається дуже популярною моделлю.

Так, в одному з останніх постів росіянка, яка давно живе і працює в США, виставила кадри, де позує топлес.