Робот-собака Boston Dynamics точно повторив танець Міка Джаггера 40-річної давності (відео)

танці робота
Фото: Скриншот | Мік Джаггер у кліпі на пісню Start Me Up і його механічний імітатор

Робот точно повторює рухи соліста The Rolling Stones Міка Джаггера, він навіть зміг передати манеру його поведінки на сцені.

Related video

Рухи фронтмена The Rolling Stones Міка Джаггера з кліпу 1981 року на пісню Start Me Up точно повторив робот-собака компанії Boston Dynamics, і відео танцю стало вірусним, розлетівшись мережею та зібравши мільйони переглядів.

Щоб відсвяткувати 40-річчя альбому легендарного колективу The Rolling Stones під назвою Tattoo You, співробітники Boston Dynamics навчили свого знаменитого робота-собаку Spot (Спот) не лише імітувати рухи артиста, а й синхронізувати губами хітову пісню.

На відео екран поділено на дві частини. Зліва – сам танцюючий Джаггер 40-річної давнини, праворуч – робот, який бездоганно копіює співака.

У кліпі задіяні чотири роботи Boston Dynamics

Рухи Спота напрочуд точні та плавні: він так само розгойдується, як Джаггер, і навіть передає його манеру зухвалої поведінки на сцені.

У якийсь момент на екрані з'являються інші роботи: розробники з Boston Dynamics також навчили ще трьох "собак" відтворювати рухи інших учасників колективу — Кіта Річардса, Ронні Вуда та Чарлі Воттса.

Boston Dynamics розпочала свою діяльність у 2009 році та випустила робота Spot Classic у 2015 році. За ці роки компанія показала, як навчила роботів паркуру, а також вивела на прогулянку роботів-собак і показала реакцію на них справжніх тварин. Розробники демонструють не лише свої успіхи, а й невдачі. Так, вони показали невдалі трюки своїх роботів.