"Бігають, метушаться": ГУР показало кадри роботи ударного підрозділу БПЛА (відео)

Результати роботи дрону
Фото: Скрин відео | Результати роботи дрону

FPV дрони-камікадзе із нещодавно створеної флотилії знищують ворожу техніку на передовій. Доречі, для озвучення ролика ГУР МОУ використало слова полтавського палія.

Related video

ГУР продемонструвало роботу спецпідрозділу БпЛА "Крила", яке використовувало FPV дрони-камікадзе на передовій. Про це повідомила пресслужба ГУР Міноборони України.

Спецпідрозділ ГУР у січні повідомив про створення відомчої флотилії FPV дронів-камікадзе. Сьогодні ж можна побачити результати роботи операторів цих пристроїв.

Для озвучення опублікованого відео пресслужба ГУР Міноборони України використала коментар палія з Полтавської області.

FPV дрони-камікадзе

FPV-дрони застосовують і українські, і російські сили. У порівнянні зі звичайними квадрокоптерами ці системи мають ряд переваг, і інженери навчилися перетворювати їх на зброю. В FPV-дронах реалізована функція "вид від першої особи", тобто картинка передається в реальному часі за допомогою камери в передній частині безпілотника.

Нагадаємо, що в Україні з'явилася фабрика дешевих дронів-камікадзе вартістю 200 доларів за штуку.

Також повідомлялося, що безпілотники TRUAS з'являться на озброєнні ЗСУ. Безпілотні системи тактичного постачання є новим різновидом вантажних дронів, які перевозять вантаж на невеликі відстані.

Раніше стало відомо, що американські військові перевірять дрон eBee VISION на вразливості. Керівництво Пентагону поставило завдання — інтегрувати безпілотник із 32-кратним наближенням до своїх "підрозділів інноваційних технологій".